Daum Barut Fıçısı

Futbolcularını saha kenarından izleyen Alman teknik adam düşünceli bir şekilde uzun süre yürüdü. Yüzü asık olan Daum’un tebessüm ettiği tek olay Ozan İpek’le yaptığı kısa süren görüşmede yaşandı.

Gergin hareketlerinin yanı sıra hem futbolcularıyla hem de teknik heyetiyle sert ifadeli konuşmalar yapan Alman çalıştırıcı, bu görüntüsünün nedeni anlaşılmadı. Antrenmana müdahale etmeyen tecrübeli çalıştırıcının konakladıkları otel personelinin birlikte fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmesi de gözlerden kaçmadı.

 

 Keyifler Yerinde

Ferhat Kiraz ile Murat Yıldırım, birbirleriyle adeta güreş yaparken, Kazım ve Fernandao, gülme krizine girdi. Tüm futbolcuların neşeli olduğu gözlendi.

 

İkinci Günün Yıldırzları Enes ve Serdar

Timsah’ın öne çıkan futbolcuları Enes Ünal ve Serdar Aziz oldu. Enes, son vuruşlardaki etkisiyle göz doldururken, Serdar’ın da hem defans hem de hücum hattındaki etkinliği dikkatlerden kaçmadı.

 

Çalışmayana Ekmek Yok

Sabah saatlerinde yapılan dayanıklılık antrenmanında futbolcuların adeta pestili çıktı. Önce ağırlık topları ardından da çekme halatlarıyla çalışan futbolcular, daha sonra taktik idmana geçti. Yeşil Beyazlı takım akşam antrenmanında ise kanat organizasyonları üzerinde durdu. Teknik direktör Christoph Daum sürpriz bir kararla çalışmanın ilk 20 dakikasından sonra basın mensuplarının antrenmandan görüntü almasına izin vermedi.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu