Daha güçlü döneceğine eminiz

İsmail Çokçalış'a destek mesajları geliyor.

Çapraz bağları kopan ve 6 ay sahalardan uzak kalması beklenen 21 yaşındaki oyuncuya farklı takımın taraftarları da duygusal mesajlar paylaştı.

Bursaspor’un tecrübeli futbolcusu Özer Hurmacı,Geçmiş olsun kardeşim. Daha güçlü dönmen dileğiyle” derken, Emirhan Aydoğan, “Kardeşim geçmiş olsun. En kısa sürede, daha güçlü döneceğine eminim” sözleriyle İsmail Çokçalış’ı motive etti.

Yeşil-beyazlı takımın bir başka tecrübeli ismi Cüneyt Köz ise, “Daha güçlü döneceksin!!! Geçmiş olsun güzel kalpli kardeşim” mesajı verirken, Batuhan Kör,Sarım geçmiş olsun kardeşim benim. Daha güçlü döneceksin inşallah” ifadelerini kullandı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

   Neyin Güçlüsü Kafamı Buluyorsun? olarakBursaspor Bitti – Umudum Kalmadı! 1.Borç 600-700 Milyon TL! 2.Takımın Kalitesini AVM’den Salı Pazarına Düşürmüş Pazara Çıkarmış Maaş Ödeyemeyen Yönetimler! 3.Elektrik Su Gaz Paralarını Ödeyemeyen Dünyada 98 Ülke Gezdim Diyen Başkanlar! 4.Başkan Adayıyım Diyenlerin Bursa Vergi Listesinde İlk 250 Şirketinin Yanından 10km Bile Geçmediği İnsanların Öne Çıkaran Kişiler Gazeteler.. Ben Ümidimi Yitirdim Bursaspor’un Fazla Yolu Kalmadı- hangi güç vs den bahsetiyorsun?

   19
   4
   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    İsmail Daha Önce Vefa Bunlar Daha Tam Gelişmemiş Çocuklar ve Yönetim Tam Sezon Oynatmaya Kalktı – Tabiki Sakatlanma Riski Futbol Hayatlarını Bitirme Riski Çok Çok Yüksek Çocuklar MPape vs Ortamında Değilki Tam Sezonu Kaldırsınlar PSG’ de Bir Adama 10 Tane Bakıcı Masör var Ya Bizde Maaş’ları Bile Ödeyemeyen Yönetimler Kaç Kişiye Maaş Veriyorda Bu Çocuklara Doğru Dürüst Bakılıyor? Sonra Çıkıp 98 Ülke Gezdim Diye Bağıra Bağıra Nutuk Atıyorlar! Ya Siz Körpe Ayakların Nasıl Futbol Hayatına Böyle Riske Atarsınız?

    2
    2
 1. Geçmiş olsun evlat. Daha güçlü dönmen dileğiyle… Hedef sezon olan önümüzdeki seneye yetismen en büyük ümidimiz. O pozisyonda Ziya Alkurt ayıp etti, çok sinirlendim izlerken. Her iki dizinden çapraz bağları kopmuş ve futbolu bu yüzden bırakmış biri olarak çok net anladım TV başında. Yapacak bir şey yok. Gençken toparlaması daha kolay…

  23
  1
  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Çok geçmiş olsun, hem kendisine hem size. Sakatlıklar arasında en üzücü olanı gerçekten. Umarım sağlıklı ve sağlam bir şekilde geri döner.

   8
   1
 2. Ağır çekimde izleyince içim yandı. Belliydi böyle bir şey olduğu.
  Aytaylı ayı ruhlulara da birşey söylemek lazım. Hem İsmail’in hem de Taha’nın pozisyonunda rakip oyuncular birazcık insani olabilseydiler ikisi de yaşanmazdı. Özellikle Taha’nın pozisyonunda biraz art niyet hissediyorum.

  10
  2
  1. @Murat KARAHAN yorumuna yanıt olarak

   Bizim gibi dürüst futbol oynayan takım yok TFF ve süper ligtde..

   Bütün futbolcular amacı yere yatıp maçı durdurmak tır . Yazıklar olsun TFF de buna karşı çözüm bulmak istemiyor.

   Insanın bazan izlerken Kuscağı geliyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu