Dağder’den Bursaspor’a destek sözü

Orhaneli-Keles-Büyükorhan-Harmancık ve Osmangazi'ye Bağlı Dağ Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Dağder kulübümüzü ziyaret etti.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde gerçekleşen ziyaret esnasında Dağder Başkanı Yaşar Türk ve beraberindeki heyet Yadigar Hatıra Bilet Kampanyasına destek olacaklarının sözünü verdi.

Ziyarette Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz ile yönetim kurulu da hazır bulundu.

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bu dağlılar bilet kampanyasına destek olacaklarına, kendi hemşerileri olan Harmancık’lı Ozan Tufan’a destek olup, zamanında Bursaspor’da kalması içim maddi/manevi destek vermeleri lazımdı. Adamı burda tutamadık. Recep Oynakbaşı onu Fener’e sattı, orda da bişey olmadı, şimdi gitmiş Acun’un İngiliz ikinci ligindeki takımı Hull City’de oynuyo. 90 kiloya çıkmış, Dötü olmuş Haydar Bey’in havuzu gibi. Yazık etmiş kendine. Bizim koca dağlılar şimdi Özlüce’ye gelip tek sıra resim çektirmişler, ne o, hatıra bileti alıceklermiş. Hadi be yaa. Siz de Ozan Tufan gibisiniz. İşiniz gücünüz rüzgar.

    5
    8

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu