Cüneyt Köz “Hakkınızı helal edin!”

Bursaspor'un yollarını ayırdığı oyunculardan Cüneyt Köz sosyal medya hesabından camiaya bir veda mesajı yayınladı.

Cüneyt Köz veda mesajında “Değerli, büyük Bursaspor taraftarı yaklaşık 2 buçuk sene önce büyük fedakarlıklarla geldiğim Bursaspor’a, bugün itibariyle veda ediyorum. Özellikle geçtiğimiz sezon tüm zorluklara rağmen bu formanın ağırlığını bilerek elimden gelenin en iyisini yaptığıma inanıyorum.

Her profesyonel futbolcu gibi performans olarak inişli çıkışlı dönemlerim oldu ama hiçbir zaman, şartlar ne olursa olsun armayı yere düşürmedim ve savaşmaktan vazgeçmedim. Bu şanlı armayı terlettiğim her günden gurur duydum ve hep gurur duyacağım.” ifadelerini kullandı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Helal olsun kardeşim.
  Asıl sen BURSASPOR taraftarına hakkını helal et.
  Bulunduğun sürede verdiğin emekler için teşekkürler.
  Yolun açık olsun.

  70
 2. Güzel bir insansın hakkımız sana helal olsun elinden geleni yaptın teşekkürler Cüneyt yolun açık olsun

  15
 3. AKLIM VE MANTIGIM ERMIYOR TAKIMIN KAPTANLIGINI YAPAN VE DAHA 3 GÜN ÖNCESINE KADAR ILK 11 IN DEGISMEZ ADAMI OLAN BURAK ALTIPARMAK TAKIMDAN GÖNDERILMIS BUNLAR SAKAMI YA??!!

  11
  5
 4. SEVGİLİ KARDEŞİM CÜNEYT HAKKIM SANA BİR DEĞİL BİN DEFA HELAL OLSUN AYRILIRKEN BİLE YAPMIŞ OLDUĞUN BU HAREKET SENİN NE KADAR EFENDİ VE DELİKANLI OLDUĞUNU GÖSTERİYOR YOLUN ACIK OLSUN KARDEŞİM

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu