Cumhuriyetimizin 99. yılı kutlu olsun

Bugün Türkiye'nin Cumhuriyet ilanının 99. yılı.

Cumhuriyetimizin ilanının 99’uncu yılında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygı ve rahmetle anıyoruz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Bursasporluyuz Alilesi…

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. En başta GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ten ALLAH razı olsun. Silah arkadaş larından ALLAH RAZI OLSUN. Bayrağım dalgalanıyorsa özgürce. Minare lerde ezanlar okunuyor sa sizler in sayesindedir. BU KUTSAL TOPRAKLAR UĞRUNA ŞEHİT OLANLARDAN ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN. SONSUZA KADAR YAŞAYACAK SIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ.

  18
  6
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   senin yapmış olduğun bu güzel yoruma 2 adet eksi gelmiş bu eksileri verenler ya yunandır yada onları anneleri değil domuzlar emzirmiştir maalesef içimizde böyle karaktersizler

   6
   4
   1. @vefasız yorumuna yanıt olarak

    Üzülme be kardeşim. TÜRKİYE CUMHURİYETİ sonsuza kadar yaşayacak. Ama bu Soysuzlar sonsuza kadar YAŞAMAYACAK. Geberip yok olacaklar. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün adı sonsuza kadar yaşayacak. Bunlar geldikleri gibi gidecekler.

    7
    2
 2. Bu güzel vatan,
  Şehit olarak toprağın altında yatan,
  And olun sana ATAM,
  Ayyıldız inmeyecek,
  Ezan sesleri dinmeyecek.
  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  10
  6
 3. Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

  Mustafa Kamal ile birlikte anılmayan Cumhuriyete giden yolun gerçek kahramanlarından;
  Gördes’li Makbule, Şahin bey, Sütçü İmam, Satı Çırpan, Fevzi Çakmak, Nezahat onbaşı, Yörük Ali, Kara Fatma ile Çanakkale savaşlarının fatiha bekleyen asıl kahramanları Cevat Paşa, Esat Paşa, Tophane’li Hakkı bey, Seyit Onbaşı ve diğer binlerce kahramanı rahmetle anıyorum.
  Emanetiniz emin ellerdedir. Rahat uyuyun.

  4
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu