Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!

Bursasporluyuz ailesi olarak Türk Milletinin, Cumhuriyetimizin 100. yılını büyük bir mutluluk ve gururla kutlarız.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte büyük Türk ulusunun kurduğu Türkiye Cumhuriyeti‘nin 100. yıl dönümü heyecanını ve gururunu yaşamaktayız.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları başta olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi şükran, saygı ve rahmetle anıyoruz.

Şerefli bir yaşamın bedeli, her ne olursa olsun ödenir. Küçük oyunlar, küçük oyuncularındır. Onlar, okyanusta boğulmanın adabını bilemezler!
Cumhuriyet erdemdir.

Cumhuriyetsiz bir toplum, yarınsız bir gündür. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun.

#29Ekim #CumhuriyetBayramı #Cumhuriyetimiz100Yaşında #MustafaKemalAtatürk

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılı tüm halkımıza kutlu olsun.
    Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına ilelebet minnettarız.
    Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.
    Ne mutlu TÜRKÜM diyene.
    🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  2. Bu gün cumhuriyetimizin yüzüncü yılı ne mutlu ki bu günü görenlere MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Onun silah arkadaşları ve arkalarında asla mağlup edilemeyecek ordusuna binlerce teşekkürler hepsini saygıyla selamlıyorum bize özgürce yaşadığımız bu toprakların her santimetresinde şehit kanı vardır RABBİM Şehitlerimizi cennetinin en güzel yerlerinde ihsan eyler inşallah . MUSTAFA KEMAL PAŞANIN Kurduğu cumhuriyette bu gün hala ona küfür eden hakaret eden annesi belli ama babası yüz elli tane olan insanlar var sizler istediğiniz kadar küfür ve hakaret edin CUMHURİYETİMİZ VE MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İsmi Değil 100 yıl binlerce yıl yaşayacak Sizler onun ismini. Kurduğu cumhuriyeti silmeye çalışsanız da biz ler 1 ölüp 1000 dirileceğiz ve size izin vermeyeceğiz dünya coğrafyasın da ne mutlu ki bizlere RABBİM böyle bir lider ve fikir adamı nasip etmiş her ülkenin bir MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Ü Yok . Zamanında ATATÜRK Ü Sırtından vurmaya kalkanların halini görüyoruz Her şeye rağmen bir insan olarak diyorum ki RABBİM mazlumu korusun canilere fırsat vermesin şükürler olsun ki MÜSLÜMANIM VE TÜRKÜM Yaratıcım ALLAH Peygamberim S A V Efendimiz HZ MUHAMMET Kitabım KURANI KERİM Önderim MUSTAFA KEMAL ATATÜRKTÜR

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu