Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan “Bursaspor’u düşürmeyin” talimatı!

Sinan Bür, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine, “Takımı düşürmeyin” dediğini söyledi…

Bursaspor Başkanı Sinan Bür, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bursa programı sırasında kendisiyle görüşerek forma hediye etmişti…

Başkan Bür, bugünkü basın toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile arasında geçen diyaloğu anlattı:

“Çok konuşamadık. Yanına gittim. Desteğinizi bekliyorum dedim. Masada İş adamlarımız vardı. Onlara başkana yardım edin lütfen dedi. Celal Bey’e, Hüseyin Durmaz’a. Sonra Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı’ya da lütfen yardım edin. Hangi ligde olduğumuzu sordu. Erokspor’la aynı ligde oynuyoruz dedim. “Takımı düşürmeyin” dedi.”

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   AAAH SEÇİM SEN NELERE KADİRSİN. KESERİMDE MİNNET ETMEM. BIRAKIN DÜŞELİM. ZATEN TOPÇULARIN K….. MOTORMU TAKÇANDA OYNATCAN. KAPASİTE YOK RUH YOK!!!!!!????? NURCUNA SÖYLESEYMİŞ NAPTIN LAN BU TAKIMI, BU ZAMANA KADAR GÖZÜN NERELERDEYDİ DİYE

   22
   3
   1. @HERŞEYİM yorumuna yanıt olarak

    ne kadar boş bir yorum.ADAM ın seçim yatırımına ihtiyacı mı var ki aaahhh seçim nelere kadrsin yazmışsın.Sen ADAM ı kendi ezik yenilmişte yenilmiş 22 senedir tek bir başarısı bile olmayıp hala koltuklarında oturup boş vaaetleri işkemeben sallayanlarla karıştırma.

    5
    10
 1. Okadar doluyum ki ne diyeceğimi bilemiyorum. Bana göre Ali Ay Bursasporu bitirmek için bir projeydi. 1060 adet oy çıktığına da inanmıyorum çünkü bu kadar hain olamaz. Takım göz göre göre bağıra bağıra küme düştü. Ve hala Ali Ay deyip bu kişiyi kurtarıcı olarak görenler var. Çok acı Allah yardımcımız olsun. Keşke hiç şampiyon olmasaydık. Keşke FB taraftarı ile 2-2 deyip alay etmeseydik. Ali Ay destekli bitiş ve tükenişteyiz.

  25
  7
   1. @i am vengance yorumuna yanıt olarak

    Yazıyı nerenle okudun anlamadım. Adam gayet mantıklı yazmış. Yazıyı bir daha oku ve lütfen anla. Tamam belli Ali Ayın adamısın biraz kanına dokunmuş olmalı.

    8
    2
 2. Başkanlık koltuğuna oturan kalmak nedir bilmiyor gerçekten
  Bursaspor’un bir proje ile kurtulma şansı varsa neden sizin futbol aklınız olmak zorunda
  Bizim olmadığımız projeyi kabul etmeyiz ne demek
  Resmen Bursaspor’un önüne taş kouyor bu yönetim

  13
  1
 3. Ne yani Bursaspor’u soyan hırsızların borcunu erdoğanın ödemesinimi bekliyodunuz Bursaspor’un bu duruma düşmesininn suçlusu şimdi reismi siz hırsızları desteklemeye devam stadyumda hem bizim hem rakip takımın futbolcularına ana avrat küfür etmeye devam edin her tarafı yakın yıkın bu kafalarla bu kulübün sonu zaten belli eninde sonunda kilit vurulacak Bursasporlu olarak daha fazla acı çekmemek için kulübü bir an evvel kapatsınlarda herkez kurtulsun..

  8
  9

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu