Çorum FK’dan Tahsin Tam hamlesi!

Teknik adam arayışlarını sürdüren Çorum FK'nın Bursaspor'dan istifa eden Tahsin Tam için harekete geçtiği bildirildi.

Çorum FK‘da Mert Nobre‘den boşalan teknik direktörlük koltuğu için arayışlar sürüyor. Çorum FK‘da teknik direktörlük görevi için öne çıkan isim Bursaspor‘dan ayrılan Tahsin Tam olduğu öğrenildi.

İddialara göre başkan Oğuzhan Yalçın‘ın 53 yaşındaki tecrübeli hoca Tahsin Tam ile görüşeceği gelen bilgiler arasında. Bursaspor‘un başında 11 maça çıkan Tahsin Tam, 3 galibiyet, 2 beraberlik alırken, 6 maçtan puan çıkartamadı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @YaVuzBu🇳🇬 yorumuna yanıt olarak

   Tahsin Tam kadar taş düşsün başınıza. Bu takımı kim idare edebilir görcez bakalım. Şimdi İsmail Ertekin’i de yiyin, sonra yine TAmerTuna ve Özcan Bizati’yi getirirsiniz. Ama artık PTT 3.lig yoluna girmiş bu takımı kimse almaz. Hoca da bulamayacaksınız bu saatten sonra.

   8
   11
 1. Hiç kimseye sabrı olmayan büyük Bursaspor taraftarı adamın elinde ne vardı ki performans gösterecek? Adam geçen sene ölü Karacabeyi dipten alıp final oynattı. Elinde ki kadro iyiydi demeyin önemli olan oynatabilmek !!! Herkes görüyor ki Bursasporun kadrosu çok kötü. Eskisi gibi alt yapıdan oyuncu çıkmıyor, çocuklar zaten bu yaşta stresi kaldıramıyor, üzerine ciddi bir taraftar baskısı da var. Herşeyi o kadar çok biliyoruz ki bu çok bilmişligimiz sayesinde buralarda Sürünüyoruz!!!

  6
  7
 2. Bursasporlu taklidini iyi beceremedin be taso, 3 gün sonra açıklattıracaktın haberi, olmadı. Umarım aynı kendin gibi dönek çorumu da alta sürüklersin.

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu