Çok üzüldüm!

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısıdır.

Başkan Ali Ay ve Teknik Direktör Samet Aybaba’yla Karadeniz seferinde futbol gündemini konuştuk

Yabancı oyuncu sayısı ve altyapı gerçeğine vurgu yapan Ay ve Aybaba, yeşil beyazlı kulübün elindeki şansı iyi kullanması durumunda tarihe geçecek başarılar elde edebileceğini ifade ettiler.

3 güne yayılan Karadeniz yolculuğunda Bursaspor Başkanı Ali Ay ve Teknik Direktör Samet Aybaba’yla bol bol futbol konuşma zamanı bulduk…  Yeşil beyazlı kulübün ve takımın şu anki durumu ve gelecek planları, son günlerin modası “yabancı kuralı”, altyapının önemi ve daha bir çok konuyu enine boyuna sohbet havasında yorumladık…

 

ÇOK ÜZÜLDÜM

 

Önce takımın durumuyla başladık;

Başkan Ali Ay, “Skor olarak belki henüz istediğimiz seviyede değiliz açık söyleyeyim son 2 sezona göre kendimi daha iyi hissediyorum. Herkes de aldığım izlenime göre bu düşüncede. Sonuçlar da mutlaka gelecek” dedi.

Şunu da belirtti, Rize maçı sonrası, “İnan çok üzüldüm. Deplasmanda 1 puana sevinemedik. Çünkü, maçı hak edecek performansı gösterdik.”

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sen iyi takım kuracaksın,bu sefer başkaları üzülecek ! Başarının yolu,borçları ödemenin yolu,ekonomiyi düzeltmenin yolu,iyi ve güçlü takım kurmaktan geçer ! Bak akşam GS bir maç kazandı kökü kerameti,kasasına koyduğu rakam sadece galibiyet parası 2.7 milyon euro ! Sen bir futbolcuyu 10 sene yetiştireceksin cefasını çekeceksin satmaya kalktığında bu paraya satamazsın ! Tabi oda olacak oda olacak ama şart olan birşey var,iyi takım varsa gam keder yok ! Ne borç kalır nede dert ! Buna göre takım kurulmalı,buna göre transfer yapılmalı,yeri geldiğinde kaz gelecek yerden tavuk esirgenmemeli !!!

    4
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı