Çok istedim ama olmadı

Necati’nin Eskişehirspor’a gitmesi nedeniyle Fatih Terim’in kendisine izin vermediğini söyleyen genç golcü, “Yeşil beyazlı formayı yeniden giymek beni çok mutlu edecekti ancak şartlar oluşmadı” dedi.

 

Bursaspor’un gündemini uzun süredir meşgul eden Sercan Yıldırım, transferiyle ilgili son gelişmeleri Türk Telekom Arena Stadı’nda OLAY Spor’a anlattı. Beşiktaş-Galatasaray maçının ardından Fatih Terim’in onayıyla Bursaspor’la görüşmelere başladığını söyleyen Sercan, “Necati Ateş’in Eskişehirspor’a gitmesi Bursaspor’a transferimi engelledi” diye konuştu.   ’BU BİLGİYİ SİZİNLE PAYLAŞIYORUM’   “Bu bilgiyi babamdan sonra sizinle paylaşıyorum” diyen Sercan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Beşiktaş maçından sonra Fatih Hocam -seni bırakırım ama bir şartla o da kiralık- dedikten sonra Bursaspor’la görüşmelerimiz başladı. Başkan İbrahim Yazıcı kendisi aradı beni. Avrupa’dan da teklifler vardı ama gönlüm Bursaspor’dan yanaydı.”   ’BÜLENT ABİ KARARI BİLDİRDİ’   “Fakat, dün (önceki) akşam Fatih Hocamla yeniden görüştüm ve bana –seni kesinlikle bırakamam- dedi. Böylelikle eski takımıma dönüş umutları da bitti. Dün Bülent Tulun’u da aramış Bursasporlu yöneticiler. Bülent abi de Fatih Hocanın kararını bildirmiş. Artık önüme bakmam lazım. Dönmeyi çok istedim ama olmadı.”     Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu