Çok güzel bir kamp dönemi geçirdik

İlk bölümünü Bursa’da tamamladıkları kamp çalışmalarının Avusturya’da devam ettiğini ve bol bol hazırlık maçı oynadıklarını belirten Sağlam, "Bunun yanında güzel antrenmanlar da yaptık.

İklim ve kaldığımız yer çok güzeldi. Kampta Kenny Miller dışında en ufak sorun yaşamadık. Çalışma temposu olarak futbolcular üst düzey performans izledi. Her gün üzerine koyan bir Bursaspor izledik. Çok güzel geçti. Kısa bir dönem içinde Avrupa maçında karşılaşacağımız Gomel için hazırlık dönemi geçireceğiz. İyi bir maç oynayıp, ikinci karşılaşma öncesi avantaj elde etmek istiyoruz" dedi.

UEFA'YA 25 FUTBOLCU BİLDİRDİK

Başarılı teknik adam, UEFA’ya 25 futbolcuyu bildirdiklerini, bildirilmeyen isimler arasında ise sürpriz isimlerin bulunmadığını açıkladı. Sağlam, takımdan gidecek futbolcuların bulunduğunu ifade ederek, "Gideceklerin netleşmesi için geleceklerin de kesinleşmesi lazım. O yüzden kafamızda planladığımız isimler var. Mukavelesi olan oyuncular da ’tamam’ dediğiniz zaman gönderemiyorsunuz. Şartların oluşması gerekiyor.

Herkesi mutlu edip, gönül rızası ile yapmak istiyoruz. Transfer döneminin bitmesine 40 gün var. Göndereceğimiz arkadaşlarımıza da zaman verme açısından bu hafta içinde bu işi sonlandıracağız" diye konuştu.

Bursaspor’un UEFA’ya bildirmediği isimler ise şunlar: Sercan Şen, Ramazan Sal, Cemal Kaldırım, Emre Pehlivan, İlhan Depe, Tahacan Velioğlu, Aykut Turan, Deniz Aslan, Bedrican Özdoğan

Emre KOŞAK/SLOVENYA(Ljubljana),(DHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu