Çok büyük yanlış yaptın Ali Akman!

Bursa.com Spor Koordinatörü Tarık Çapçı'nın köşe yazısıdır.

Ali Akman kulübün zor durumuma rağmen Bursaspor’dan bonservissiz olarak ayrılmayı seçti.

İddia ediyorum Bursaspor Kulübü kadar kaotik, camiasını üzen, travma üstüne travmalar yaşatan bir başka kulüp yoktur.

Sportif, başarısızlıklar, maddi sıkıntılar, kulübün kötü niyetli kişilerce maddi, manevi çökertilmesi, transferlerde yaşananlar, soygunlar, ihanetler say say bitmez.

Sürekli bir kaos içerisindeyiz.

Bir türlü gün yüzü görmüyoruz desek yeridir.

Bugün yine hep beraber yıkıldık.

Aslında korktuğumuz başımıza geldi de diyebiliriz.

Ayhan Akman yapacağını yaptı, yeğenini kandırıp Bursaspor’a kazığı attırdı.

Ali’nin sezon sonu bedelsiz olarak Alman E.Frankfurt kulübü ile sözleşme imzaladı.

Bu durum Bursasporlu taraftarları fazlasıyla üzdü, hayal kırıklığına uğrattı.

Bu kulüpten kimler gitti. Ali gitse ne yazar o ayrı konu; ama böyle bir dönemde bu şekilde bir gidiş kabul edilebilir gibi değil.

Yeşil beyazlı taraftarlar haber duyulduğundan beri Ayhan Akman’a, Ali’ye, O’nu elde tutamayan eski ve mevcut yönetimlere, geçen yıl oynatmayan teknik direktörlere adeta ateş püskürüyor.

MESTAN CEPHESİ VE KAMAT BU DURUMA NE DİYOR? 

Tepkilerin adreslerinden yönetimler ne diyor ona bakalım…

Mestan cephesi “Diğer oyunculara nasıl imzalattıysak Ali için de çok uğraştık,  O’nu hiç es geçer miyiz? imzalamadı. Amcası Ayhan Akman’dan başkasını dinlemedi derken, Ali Ay neden 5 değil de 3 yıllık imzalatmış asıl ona sormalı diye de ilave ediyorlar.

Erkan Kamat ise Mesut Mestan geçen sene imzayı attırabilmiş olsaydı bu kaybı yaşamazdık. Geçmişten kaynaklı büyük ihmal var. Biz elimizden geleni yaptık diyor.

Herkes birbirini suçluyor anlayacağınız.

Şu bir gerçek eski veya yeni başkanlar ne derlerse desinler hataları çok büyük.

18 yaşında çocuğu bile ikna edemeyen insanlardan kulüp koskoca Bursaspor’u yönetmelerini bekliyoruz.

Alman kulübü taraftarları sosyal medya hesaplarında genç bir yıldız adayını bedava almanın mutluğunu yaşarken, Bursasporlular yıllarca emek verdikleri bir futbolcunun vefasızlığına tepkililer.

Bu tepkilerinde de sonuna kadar haklılar.

Yıllardır Vakıfköy’e gelerek kendisini destekleyen taraftara ayrı, kendisini yetiştiren antrenörlerine ayrı, Vakıfköy’de, Özlüce’de önüne yemek koyan aşçıya, garsona, çaycıya, çorabını, formasını, çarşafını yıkayan emekçiye,  ayrı ayıp etti Ali.

Çünkü onların da Ali’nin bugüne gelmesinde payı var ve o insanlar kulübün mali sıkıntısı yüzünden aylardır maaş alamıyorlar.

Ali ayrıca şunu bilmeli ki “Geçen yıl ihmal edildim oynatılmadım, o yüzden küskünüm ve ayrılmak istedim” bahanesini ya da martavalını diyelim kimse yemez.

Daha 17 yaşındasın tabi ki hemen alamayacaktın formayı. Kim alabiliyor ki. O yüzden hiç boşuna hikaye anlatma.

Enes Ünal da hak ettiğinin çeyreği kadar şans alamadı bu kulüpte; ama doğru dürüst forma giymeyen O Enes, transfer oluş şekli ve verdiği aidiyet mesajlarıyla Bursaspor tarihine geçti.

Ayhan Akman‘ı örnek alacağına Enes‘in karakterini örnek alacaktın kendine.

Kasım ayı başında yazdığım yazıda sözleşme uzatma çağrısı yapmış ve “Ali bu senin karakter sınavın olacak” demiştim.

İşte o sınav sonuçlandı.

Katranı kaynatsan olur mu şeker cinsini sevdiğim ! cinsine çeker demiş atalarımız.

Ali de amcasına çekmiş demek ki. O’nun için ne acı bir durum.

Ali, kulübün O’na en çok ihtiyacı olduğu anda sadece kendini düşündü ve kendisini yetiştiren camiaya büyük bir ayıp yaptı.

Kariyerinde kendisiyle birlikte ömür boyu yanında gezecek olacak bir ayıp bu.

Neyse insanın vicdanı zaten yanlışlarını sürekli fısıldar. O fısıltıları da Ali bir ömür boyu duyacak.

NE YAPILMALI? 

İşin bundan sonra ne yapılmalı kısmına geçmek istiyorum…

Ali Akman yapılan anlaşmaya göre bu sezonu Bursaspor’da tamamlayacak.

Duygusal ve taraftar refleksi ile hareket edecek olursak Ali’yi Vakıfköy’e geri göndermeli bir daha da forma vermemeliyiz.

Mantıkla hareket edecek olursak da Bursaspor’un sezon sonuna kadar O’na ihtiyacı olduğu gerçeği karşımıza çıkıyor.

Ancak bu gerçeğe göre hareket edersek de bu kez başka bir kulübe transfer olmuş Ali’nin bundan sonra nasıl bir performans çizeceği sorusu akıllara ‘haklı olarak’ geliyor.

Öyle ya., Avrupa hayalini gerçekleştiren Ali sakatlanma riskini göze alıp tekmeye kafa uzatır mı?

Sakatlık bahanesi veya kart görerek kendini riske atmama yoluna gider mi?

Gerçekten cevabı ve karar vermesi zor sorular ve konular.

Acaba duygulara, camianın kırmızı çizgilerine, prensiplerine göre mi hareket edilmeli?

Gerçi son yıllarda o kırmızı çizgileri, prensipler mi kaldı ya o da ayrı konu.

Yoksa Bursaspor’un içinde bulunduğu gerçeklere bakarak sezon sonuna kadar O’ndan maksimum fayda mı sağlanmaya çalışılmalı?

KARARI SADECE MUSTAFA ER VERMELİ

Bursaspor camiasının bu sene tek gündemi ve yoğunlaşması gereken hedefi Süper Lig‘e dönüştür.

İşte bu noktada bence hepimiz başkan, yönetim, taraftar, basın dahil hepimiz susalım ve kararı Mustafa Hoca’ya bırakalım.

O’nun kararına hepimiz saygı gösterip desteğimizi verelim.

Sezon sonuna kadar verilecek bir mücadele var.

O mücadelenin başında da Mustafa Hoca olduğuna göre karar O’nundur.

Mustafa Hoca kararını verdikten sonra bizler sezon sonuna kadar bu konuyu kapamalıyız.

77 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Ben benim paramla TRT’de Ayhan Almanın yorum yapmasını istemiyorum.Trt milletin kanalı menejerlik yapıp futbolcu pazarlama yeri değil…Ayhan Almanın milletin kanalında çalışmasına bu taraftar demokratik tepkisini göstermeli.sosyal medya üzerinden TRT ye gerekli iletiler gönderilmeli.gerekirse taraftar grupları TRT’de menejer istemiyoruz diye pankart hazırlamalı.Takımda Ayhan Akmanın işine son verilene kadar TRT ye asla yorum vermemeli.gereken her türlü tepki gösterilmeli.

   7
   3
   1. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

    Çok doğru yorum yapmışsın ama kim yapacak taraftar başkanları menfaatine ters düşen şeyleri asla yapmaz onun için Başkan zaten Lay Lay Lom Aslında yapılsa çok güzel olur

  2. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   bence madem ayhan ş.. ali yı yönlendirdi bursaspor taraftarıda trt spora meil mesajlarla rahatsız tepkimizi gösterir sek onuda ordaki işinden etmek için tüm yollar denenmeli 😨😨

   7
   3
  3. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Ali bu takım seni yetiştirdi arkanda bir dünya insan senin için ter döktü. Oysa sen ne yaptın. ? Bence sen bursa da durma bir an önce git almanyaya. BURSA havası temizdir çarpar seni.

   8
   3
  4. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Ben benim paramla TRT’de Ayhan Almanın yorum yapmasını istemiyorum.Trt milletin kanalı menejerlik yapıp futbolcu pazarlama yeri değil…Ayhan Almanın milletin kanalında çalışmasına bu taraftar demokratik tepkisini göstermeli.sosyal medya üzerinden TRT ye gerekli iletiler gönderilmeli.gerekirse taraftar grupları TRT’de menejer istemiyoruz diye pankart hazırlamalı.Takımda Ayhan Akmanın işine son verilene kadar TRT ye asla yorum vermemeli.gereken her türlü tepki gösterilmeli

   8
   3
  5. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Büyük camialar, etkileri ile ölçülür, bugün bursasporumuza kazığı atan ali akman ve amcası ayhan akmandır. Bir kere eğer bizim biraz ağırlığımız varsa, bu adamın artık türk milli takım seviyesinde oynatılmaması için elimizden geleni yapmalıyız. Ve ayhan akman denen karaktersiz kişiyi türk resmi televizyon kanalında yorumcu olarak çalıtırılmaması için elimizden geleni yapmalıyız. Adamın suratına bakınca tiksinti oluşturuyor. Eğer bursaspor büyük camia ise, gol öyle atılmaz böyle atılır, reaksiyonunu gösterebilmelidir.

   11
   3
  6. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Sayın Tarık Çapçı ve sevgili renktaşlar… Ali Akman bir daha değil bu şanlı formayı, antrenmanda eşofmanını bile giymemelidir! Lakin, bu durum özelinde kadro dışı kararı teknik direktörün verebileceği türden bir karar olmayıp, tamamen yönetim kurulunun yetki ve sorumluluğundadır. Saygılarımla.

   37
   5
  7. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Ali akman oynasa ne olcak..super lige mi cıkicaz.. gonderin gitsin.nereye gidiyosa. Bu saatten sonra dikiş tutmaz zaten..bize hiç bir faydasi olmaz.. en azindan başka bir gence şans verelim forvette.. bu arada yazicidan sonraki bütün başkanlarin taaa cehenneme kadar yollari var..bir kulübe bu kadar kötüluk yapsan bunlar kadar yapamazsin.

   42
   5
  8. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Hemen derhal KADRO DIŞI bırakılsın ve vakifköye gönderilsin, orayada kendi imkanları ile gidip gelsin, bu saatten sonra ona BURSASPOR tarafından yemek dahi verilmesin. HAİN’ler neyi hak ediyorsa birkaç ayda olsa onu yaşasın

   42
   6
  9. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Mustafa hoca eğer bu adamı kadro dışı bırakmazsan bırak senin hocalığını, adamlığını bile sorgularız !
   Geçen hafta öne geçtiğimiz altınordu maçında golü atan batuhan ve golü attırıp asist yapan onur’ u oyundan alıp, Ali’ yi 95 dk oynatman, üstüne bir de işi gücü trip yapmak olan faydasız artist özer’ i oyuna sokman kabul edilebilir değil ! Nitekim o maçta da öne geçmişken amatörce oyuncu değişiklikleriyle alacağımız maçı yine kaybetmemize sebep oldun ! Herkes kendine çeki düzen versin bu sene play offl’ la da olsa çıktık çıktık…
   Çıkamadık yoksa bu kulüp bu borça maziye gömülecek…! Şu an top koşturan şu çocukların emeğini verin, değerini bilin !!!

   47
   17
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Al sana yaşı küçük yaptıkları büyük bir hain daha O dua etsin maçlar seyircisiz oynanıyor yoksa bizim taraftar diliyle döverdi bu dingili bir enes Ünal kadar bir Ertuğrul ersoy kadar bir umut meraş kadar hatta volkan şen kadar olamadı yazık

    19
    5
    1. @Özkan yorumuna yanıt olarak

     en büyük sorumlu bursaspor düşmanı ayhan akmandır
     inegölsporda parladığı yıl gaziantepspora itti oradan şansı yürüdü bunlarda ailce bursaspoor antipatisi var sözde one bursaspor o zaman 200 bin tl verip almamış antepe gitmiş

     10
     5
   1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

    Katılıyorum.
    Kesinlikle oynamamali.
    Biz BURSASPOR uz.
    Bir çocuğun elinde oyuncak olamayız olmamalıyız.
    Derhal gereği yapılmalıdır.
    Koskoca BURSASPOR bu noktadan sonra bu konuyu kapatmış olmalıdır.
    Inanıyorum ki arka da bekleyen en az on gencimiz var.
    Lutfen biz adı super denilen lige yukseleceksek artık bizim olmayan bir oyuncu ile yukselmeyelim.
    Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek bir an önce ıstanbul a gondermeliyiz.

    21
    5
   2. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

    Aynen katılıyorum.Sakatlanmamak için bütün ikili mücadelelerden kaçınacak ve kendini zorlamayacaktır.Bu saatten sonra takıma hiçbir katkı sağlayacağını düşünmüyorum.Onun yerine Berat Altındiş’e şans verilmelidir.

    49
 1. neden susuyoruz kardeşim. bunca ihanetten sonra mustafa er eğer oynatırsa bu adamı onun hakkındada giydirmeye başlarım açık ve net. bu güne kadar hep destekledik hep olumlu yazılar yazdım. eğer ali bir daha forma giyerse bu takımda izlemeyeceğim maçları. BİZE SAYGI GÖSTERMEYENE BİZ NEDEN SAYGI GÖSTERELİM. SAYGI DUYMUYORUM!!!

  79
  7
  1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   BÖYLE BİR VEFASAIZLIK OLMAZ. AT İMZAYI KULUBÜNE PARA KAZANDIRARAK GİT GİDECEKSEN. YEMİ BURADA YE GİT BAŞKA YERE YUMURTLA. VARMI BÖYLE BİR VEFASIZLIK. O ZAMAN YOLLAYIN VAKIFKÖYE ANLASIN ANYAYI KONYAYI, KİMSE BURSASPORDAN BÜYÜK DEĞİLDİR. NE OLDUM DEĞİL NE OLACAĞIM DEMELİ HERZAMAN.

   13
   3
   1. @UMUT K. yorumuna yanıt olarak

    Sinsi bir yılan, karaktersiz bir kişilikmiş.
    Şu andan itibaren ihanet ettiği formayı giyemez.
    Yönetim çık ve açıklama yap.
    “Bursaspor ruhunu taşımayan birine Bursaspor forması giydiremezdik. Süresiz kadro dışı bıraktık” deyin.

    8
    3
 2. Bursa bu duruma önlem almalı. Tüm türkiye olarak takıpteyiz bursanin başarısını ancak bu tip oyuncular para kazandıracak gitmemeli.
  Batuhan kör veya başka genç forvete konulmali. Ali akman direk kadro dışı bırakılmalı. Bundan sonra katkısı olmaz.

  51
  4
 3. Keçiören maçına sakatlanmamak bilerek sati kart gören adam sizce hali hazırda transfer olmuşken tekmeye kafa sokar mi güldürmeyin adamı. Ben olsam aliyi oynatıp oynatmaya konusunu takim arkadaşlarına sorardım. Emin olun takımda da istemezler.

  37
  3
 4. Ali,Ali,Ali, bırak üzülmeye, yazı yazdığına,yorum yaptığına değmez. Ne demişler,Bu kadar iyi niyetli olmayın,en yakın bildikleriniz vefasız çıkabilir ve sizi düşmanlarınız değil,sevdikleriniz yıkabilir.

  36
  3
 5. Bir gün bu takım elbet ayağa kalkacak ama 3 ama 5 sene sonra eski şaşaalı günlerine dönecek. Sizler futbolu bırakıp bu takımda ben bursa çocuğuyum diyerek antrenör veya yardımcı antrenör olmak için g.t atacaksınız ya kim bilir belki de futbolcu olarak dönmek isteyeceksiniz. İşte biz size o zaman g.tmüzle güleceğiz. Yakın örnekleri bolca mevcut. Git survivor Sercan Yıldırım’a bir bak neydi ne oldu. Bursaspor her zaman şahıslardan büyüktür ve hep 18 yaşındadır.

  33
  3
 6. Adam olsaydı önceden çıkıp söylerdi Avrupada oynamak istiyorum afınıza sığınarakda onun için sözleşmemi uzatmayı düşünmüyorum. Ama herşey karakter meselesi yılan gibi sesiz sesiz arkadan işler çevirdin. Biran önce gitmeli

  27
  3
 7. onu değil ilk 11 e , kadroya alanın ,yiyeceği küfürlerden midesi ve mezhebi geniş olmalıki dahada bişey demem kadroya alan şerefsize. ali direk U12-U13 adı herneyse oraya gönderilmeli oynamıyor ve antremana çıkmıyorsa noter tespiti yapılmalı ve yüklü ceza kesilmeli, klübün yemek,servis, vbhizmetleri kullanması yasaklanmalı kısacası 1 Temmuza kadar anasından emdiği burnundan getirilmeli. 1 Temmuzdada nereye istiyorsa s..tirsin gitsin cehennemin dibine kadar yolu var..

  27
  5
 8. yerini başka bir gence bıraksın. bize ihanet eden hic kimseye muhtaç degiliz. onun yerine gelen genc daha iyi, daha akilli ve daha karakterli olur insallah.

  23
  3
 9. BU ŞEHRİN ARKASINDAN LANET OKUDUĞU KİM VARSA REZİL OLUP BU ŞEHRE GERİ DÖNMÜŞLERDİR.İNSAN ÖLÜNCE İMAM SORAR..NASIL BİLİRDİNİZ??? DİİYE…ACABA SANA NE DİYECEKLER??

  21
  3
  1. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Hasan Basri yi iyi biliyorum şurada açık ve net söylüyorum abisi Enes Ünal gibi babası Mesut Ünal’dan herşeyden önce terbiye görmüş bir çocuk ve bilinki abisinden iki gömlek daha iyi , zaten yakında ne kadar iyi olduğunu göreceksiniz. geçen hafta Taha ve Talha ile birlikte 5 yıllık sözleşme imzalayıp profosyenel oldu , yolu açık olsun.

   9
   3
 10. Baskan sana nasıl gelip imza at deneme rağmen o kadar uğraştım demene rağmen gelip imza atmadiysa amcasını dinlediyse sende bu durumda kusura bakma ali vakifkoye diceksin başkan ben seni frakfurta hazirliyamam duceksin senin yerine batu veya beratı yada enesin kardeşini hazirlicaz diceksin baskan

  11
  3
 11. Vakifköye niye gönderiliyor ki.. ordaki çocukları da mi zehirlesin? Gitsin evinde otursun.bir daha bu kuĺube ayagini basamaz!

  9
  3
 12. Bırakın kardesim ali yi. S… Gitsin .Ali yüzünden Altinordu macina konsantre olamadi takim, gitti 3 puan hafta sonu cok önemli bir 3 puan daha var ve bu takim alisizde play off oynayabilir…gönderin vakifköye lige odaklanin..sizde bunla ilgili haber yapmayin lige odaklanalim.Ayrica Ayhan denen herif bilerek yapiyo imza meselesini kulubu karistirmak icin sosyal medyadan yayinladi.İyi niyetli olsa havayı bozmamak icin saklardi…bu saatten sonra kalan saglar bizimdir…savasilacak bir 15 hafta var

  8
  3
 13. Bu karaktersizin. Bursasporun şanlı formasını üstünde görmek istemiyoruz. Derhal kadro dışı bırakılsın. Eğer kadro dışı kalmazsa geride kalanlara örnek olacaktır. Ve sedat dursuna yaptığınız uygulamayı hemen uygulayın af yok! Gözünü seveyim para kazandırıpta giden futbolcuların işte onlar karakterli futbolcularmış anlayın artık yıllarca küfrettik asıl ali akman gibilere yakısıyormus. !

  7
  3
 14. 2 ay önce yazmıştım bedavaya gidecek ve herkes küfür edecek diye . Zaten süper lige ali olsa da cikamicaz küme düşmemeyi de hemen hemen garantiledik gibi . Bence bu saatten sonra kadro dışı kalmalı. Elalemin oyuncusuna form tutturmayin

  7
  3
 15. Gençler belki bilmez bunun amcası Ayhan akmanı iyi tanırız biz. Bursaspor a karşı öyle çirkeflikler yapardı ki tribünde deli ederdi bizi. O yüzden klavuzu karga olanın …

  5
  3
 16. Çok üzüldüm Ali. Öyle bir yeteneksin ki, kulübünle sözleşme yenilesen dahi zaten sana onlarca kulüp talip olacaktı. Yahu sözleşmeye 2-3 milyon euroya serbest kalır maddesi koydursan kulüp kabul etmeyecek miydi bunu? Doğru Bosman kuralı bir profesyonellik gereğidir ve saygı duymak gerekir. Ancak seni yetiştiren kulüple sadece profesyonel ilişkin olmamalı, minnet duygun olmalı. Hele kulüp böyle bir dönemdeyken… Kulübün önünde çok zor bir karar duruyor. Çocuğun futbol hayatına 4 aylık bir sekte vurmanın kimseye faydası olmaz, ona ceza vermek de takımın diğer gençlerini korkutmaktan başka bir işe yaramaz. Korkuyla sadakat ve sevgi sağlayamazsınız. Gerekli dersleri çıkaralım ve Batuhanları, İsmailleri ve nicelerini benzer şekilde kaybetmeyelim.

  4
  10
 17. Tüm yönetimlerin sözleşme konusunda hataları olabilir ya da olmayabilir. Bunlara inanırız ya da inanmayız. Burada gerçekleşen en büyük konu vefasızlık ki klüp bu finanasal durumdayken. Kontratı bitmese de Ali Akmanı bonservisiyle alacak onlarca klüp var ve acı olanı Ali de bunun farkındadır. Bursaspora biraz para kazandırmak 500 euro bile olsa , sonraki satıştan pay bile olsa önemliydi. Yetiştirdiğimiz oyunculara toptan önce Bursasporlu kimliğini öğretmemiz gerekiyor.

  4
  3
 18. Mustafa Er hocamın dirayetine ve adaletine güveniyorum, her zaman yanında oldum ,hatalar yaptı eleştirdim belki ama sonunda yinede Mustafa Er takımın başında olmalı dedim. Serdar konusunda kesinlikle katılmama rağmen sedat konusunda, futbolcunun genç olması ve kazanılması gerektiğini düşünsemde yinede hak verdim. Lakin bu saatten sonra alinin yaptığı bu aşağılık hareket sonrası eğer bir önlem almayacaksa şahsen gözümde küçülür ve sonunda bütün taraftarın gözünde kaybeder. Eğer büyük hoca olmak istiyorsa büyük kararlarına devam etmeli,ali sadece Bursaspora ihanet etmemiştir, kendi takım arkdaşlarına,onu yetiştiren hocalarına, bu taraftara ve VAKIFKÖYE ihanet etmiştir, bu saatten sonra eğer aliyi hala oynatmaya devam edecekse eğer DİĞER ALT YAPI ÇOCUKLARINA İHANET EDECEKTİR. Bu taraftar ikinci bir ihaneti taşıyamaz artık. Başkan diye ortada gezinenden bir ümidimiz yok hoca,sen ve futbolcuların başka kimse yok şuan BURSASPORDA

  4
  3
 19. BURSASPOR bu yapılanları unutmaz Bu taraftar bunları unutmaz yapılan karaktersizlik unutulmaz … Kadro dışı bırakılması lazım acilen eğer bu çocuk hala oynarsa vay halimize

  2
  3
  1. @Gka yorumuna yanıt olarak

   Ayhan ıda sevmedik Ali yide.Bursa li olarak görmüyoruz.ne yaptılar Allah aşkına Bursaspor için.defolsun gitsin.insallah ayağı kırılır oynayamaz.

  1. @Smt yorumuna yanıt olarak

   Ben Sedat kaptanı Bahtiyarı İmparatoru ve daha nicelerini seyrettim Atatürk stadının taş tribünlerinde, keşke onları Ali çocukta da seyredebilseydi de onur gurur ve şeref ne demekmiş öğrenseydi, ama babası seyretmiştir kesin,keşke o anlatsaydı her şeyin para olmadığını oğluna ve koca bir şehir keşke ona haķkıni helal ederek gitseydi gideceği yere ve Enes gibi başı dik gezebilseydi şehrinin sokaklarında,biz değil sen kaybettin Ali çocuk

   1
   3
 20. Arkadaşlar olan olmuş .Bundan sonra suçlu aramak sonuç vermez.Önümüze bakmalıyız.BURSASPOR BÜYÜK CAMİADIR:Yapılan büyük vefasızlık.Onun için kadro dışı kalmak bence AYHAN AKMANIN yeğenine yara. unun için kadroda tutup maçların sonucu ne olusa olsun her maçın 90 + 1 den sunra oyuna alıp CİN aliye ve amcasına DERS verilmelidir.

  1
  4
 21. Çocuğu tabi ki oynayatacaklar! Vakıfköye geri yollamaya çalış sözleşme uzatma ondan sonra vay efendim kadro dışı bırakılsın Yok ya? Kızacaksanız hesap soracaksınız eski yönetime kızın! Zaten sizin gibiler yüzünden takım bu halde. Süper lige çıkmak istiyorsan bazı şeyleri göze alacaksın herşeyi duygusala bağlamayın amaca giden her yol mübahtır. Çıkıp oynayacak, nokta!

  1
  10
  1. @@ertuğrul16 yorumuna yanıt olarak

   Be kardeşim bu yönetim de bundan önceki yönetimde dedi kaç kere yanına gittik hepsinde de düşüncem yok şöyle yok böyle siktirsin gitsin

 22. sercan volkan şen ozan tufan ne olduysa sende öyle olacaksın. kendisini yetiştirene ihanet eden herşeye, herkese ihanet eder.

  1
  6
 23. Artık bu arkadaşın haberi yapilmamali. Bundan sonra da antrenmana dahi alınmamalı. Biz bize yeteriz. Atatürk’un dediği gibi biz sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklisini severiz. Bizden uzak Allah a yakın olsun.

  1
  3
 24. Madem bu sene futbolcu parlatıp satmayı düşünüyoruz Ali elden kaçmıştır. yerine başka futbolcu oynatalım. 5 yıllık anlaşma yapmayanı da sahaya sürmeyelim.

  1
  3
 25. Yazarın belirttiği gibi Ali ye emeği olan malzemecisinden top toplayıcısına kadar,formasını yıkayan,aş pişirip yediren ve ona her zaman desteği veren taraftar için bunu yapmamalıydı.
  Alinin akrabası şunu demiş.ALİ BURSASPORU BURSASPOR YAPTI.

  Madem Ali de bu güç ve kuvvet vardı BURSASPOR da değilde kurduğu takımda oynasaydı ve nam salsaydı.Yani biz çıkarımıza sattık şehrimizi demiyorlar ya ona gülüyorum.

  AYHAN AKMAN ın devlet kanalında yorumculuk yapması bu saatten sonra ülkemizde cari fazlalığı veren şehre haklarettir.Buna göz yumanların siyasetende bir bedel ödemesi şart.

  1
  3
 26. Yorumlardaki kadro dışı kalmasını isteyenlerin hepsini onaylıyorum.61yaşındayım ve bursaspor un en paraya ihtiyacı olmayan zamanlarda bile takıma küsmüş.taraftar tarafından ıslıklanmışprotesto edilmiş kendi yetiştirdiğimiz topçu bile değilken yine de giderken üç.beş te olsa kazandırıp gitmiş topçular biliyorum.ama vakıfköyde doğmuş gözlerini vakıfköy de açmış orada emekleyip yürümeyi sevgiyi himayeyi üzerine her türlü emeği veren teknik kadro.malzemeci.ahçı.çaycı nınel bebek gül bebek yetiştirdiği bu karektersizin derhal herşeyden men edilmelidir.Aksi bir durumu kabul etmem mümkün değildir

 27. İşte bizim gibi kluplerin kaderi bu. Kötü yönetim, kötü maliye, borçlar vs vs. Sonuç bu. Fırsatını bulan kaçıp gidiyor. Büyük klupler de bundan faydalanıyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu