Çocuklara Bursaspor forması hediye edildi

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Büyükorhan’a bağlı Aktaş Köyü’nde bulunan çocuklara forma hediye edildiği bilgisi verildi.

Kulübün resmi siteden yayınladığı haber şöyle:

Büyükorhan’a bağlı Aktaş Köyü’nde bugün gerçekleşen organizasyona 2.Başkanımız Konuralp Yeşil, Genel Sekreterimiz Ali Büyükkurt, Bursastore’dan sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Eraslan ve taraftarlarımız katıldı.

Köy çocuklarına forma dağıtımının gerçekleştiği organizasyonda konuşan 2.Başkanımız Konuralp Yeşil; “Bugün burada bir forma kampanyası yaptık, Bursa’da doğan ve doyan herkesin tek ortak markası Bursaspordur. Şu anda birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız var, çok güzel bir sinerji oluşturduk. Bursaspor sevgisi çocuk yaşta başlar, bizlerde çocuklarımıza formalarını dağıttık” dedi.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @teksas_bbb yorumuna yanıt olarak

   Çok güzel olmuş.Nerede büyük yardım kampayası bekliyoruz.Forma kampayası olabilir,100 tl den hedef 1 milyon adet sanayicisi esnafı derneği siyasi partileri herkezin katılması toplanan formaların okullar açılınca öğrencilere dağıtılmasıyla BURSASPOR u kurtarmak için ilk başlangıcı yapabiliriz.not 200 formayla başladığı gün katılıyorum.EN BÜYÜK BURSASPOR

    1. @Ati yorumuna yanıt olarak

     Ne çok seviyonuz herşeye muhalefet olmayı. Ben Ali Nail, Ahmet Suphi, Ercüment, Baliç, Musisi döneminde çocuktum ve Bursaspor 5.likten öteye oynamıyordu. Ama o zaman bile biz çocukların hayallerini süslüyordu. Çok doğru buldum bu yapılanı. Bravo yeni yönetime.

 1. bi ara “onun formasını da sen al” kampanyasına dahil olmuştum ve sahte formalar dağıtmışlardı. hey gidi günler hey, yine aklıma geldin bak recep

 2. Bursa’nın 17 ilçesinin bütün köylerine böyle ziyaret edip her çocuğa forma hediye ediceksin belediye başkanlarının desteği burada ortaya çıkar Bursastore da biraz hareketlilik olur mağaza açıp orada oturmakla olmuyor böyle işler PSG Bursa’da futbol okulu açıyor biz ne yapıyoruz kent dinamikleri yardım etsin belediye başkanı yardım etsin vali el atsın olmaz kardeşim böyle olmaz ilçe ilçe köy köy gezecez başka caremiz yok

 3. oraları sekiztaşlılara veya herhangi bir çöreklenen guruba bırakmamalıyız, iş adamları takıma gerçek anlamda destek olmak istiyorsa,çocuklara kombine alsın, böyle uzak ilçelerimizde ki çocuklarımıza bu şekilde sahip çıksın, hem yüzleri gülsün bu masumların , hemde BURSASPORUMUZA maddiyatın yanında manevi destek olsun.Bizim en büyük altyapımız bu şehrin çocuklarıdır.

 4. Bu organizasyonu tertip eden,maddi ve manevi destek olanları kutlarım.
  Bursa ve BURSASPOR sevdası ile yanan nice evlatlarımız var.Bu evlatlarımızın futbol altyapımızda futbol yanında manevi,karakterli ,düzgün olarak yetiştirilmeleri çok önemlidir.Yabancı takımların dahi futbol okulu açıp buradan kazanç sağlam hedefleri varken ve oluyorken bu kaynaktanimembadan değerlenmeyi iyi yapmalıyız.PARA VEREN olmakla demekki kulup iyi yönetilmiyormuş,bunu çok acı şekilde gördük.BURSASPOR yönetiminde olan her kardeşimiz önce en çok fayda verecek şekilde mesailerini yoğunlaştırmalılar,doğru,adil yöneticilik yaparak,şeffaf davranarak bu bayrak yine doruklarda olacaktır buna can-ı gönülden inanıyor ve ümit ediyorum.Şimdiden yönetimi üstlenen arkadaş ve kardeşlerima başarılar diliyoırum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu