Çıta Yükselecek

Bursaspor Başkan adayı Mesut Mestan, Ak Parti İl Başkanı Sedat Yalçın'ı ziyaret etti. Başkan İbrahim Yazıcı'nın vefatının ardından 7 Haziran tarihinde olağanüstü kongreye gidecek olan yeşil-beyazlı kulüpte, ilk başkanlık adaylığını açıklayan isim olan Mesut Mestan, ziyarette yaptığı konuşmada, "Bursa'ya hayırlı olsun. Başkanımızın vefatından dolayı olağanüstü kongre olacak. Geçmiş dönemdeki ekibin içinde görev almamdan dolayı başkanlığa talip oldum. Çıtayı koyduğumuz yerden tekrar devam edelim dedik. 10-11 yıldır bu işin içindeyiz. Seçilmeden önce gelelim dedik. Bursaspor, şehrin göz bebeği. Partiler üstü bir yapı. Daha önce küme düşmüştük. O zaman herkes hayıflanmıştı. Şampiyon olduğu zaman herkes sevindi. "Biz bu payı ne kadar artırırız" diye düşünüyoruz. Bu konuda partilerin desteği bizim için çok önemli" dedi.

Ak Parti İl Başkanı Sedat Yalçın ise, "Bursa'nın müthiş bir potansiyeli var. Bu işin altından mutlaka kalkacak. Kent olarak da birçok alanda hedeflerimiz var. Bursaspor'un Bursa'nın marka değerine kattığı önemi çok iyi biliyorum. Her türlü desteğimiz Bursa için devam edecek. Seviyeli ve güzel bir yarış olsun istiyoruz. Kazananı kaybedenden ziyade Bursaspor'un kazanması çok önemli" dedi.

 

İHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı