Çıkıp Futbolumuzu Oynayacağız!.

Sırp futbolcu, İskoç ekibini ne kadar tanıdıklarıyla ilgili bir soru üzerine, "Daha önceki maçlarımızda olduğu gibi rakibimizi elimizden geldiği kadar analiz ettik. Manchester United maçını ve ligdeki diğer maçlarını izledik. Onlar hakkında oldukça fazla bilgimiz var. Fakat bunları detaylı şekilde burada konuşamam" dedi.

 

Bursaspor'un bu sezonki performansı ve Glasgow Rangers karşısında nasıl bir oyun sergileyeceğiyle ilgili bir başka soru üzerine Ivan, şöyle konuştu:

"Bence geçen sezondan farklı değil oyun sistemimiz. Türkiye ligindeki performansımıza bakarsanız bunu görürsünüz. Sadece Valencia maçında farklı bir durum ortaya çıktı. Benim düşünceme göre geçen seneden farklı bir futbol oynamıyoruz."

 

Türkiye'yi temsil ettiklerinin farkında olduklarını belirten deneyimli futbolcu, ''Daha önceki Türk takımlarının Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde önemli başarıları olduğunu düşünmüyorum. Biz de ilk defa böyle bir organizasyonda yer alıyoruz ve elimizden geleni yapacağız. Üzerimizde bir baskı olduğunu düşünmüyorum'' dedi.

 

"Celtic ile aynı renkte forma giyiyorsunuz, taraftarları daha agresif hale sokar mı?" yönündeki bir soruya Sırp oyuncu, ''Biz buraya hiçbir takımı tahrik etmek için gelmedik. Biz sadece futbol oynamaya, elimizden geldiğince mücadele etmeye geldik" yanıtını verdi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu