Çık aradan Güneş

Bursaspor'da Tomas Sivok transferinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Yeşil beyazlı takımın uzun süredir uğraş verdiği Çek yıldız için Beşiktaş'ın yeniden araya girmesi kafaları karıştırdı. 

31 yaşındaki savunmacının menajeriyle geçtiğimiz perşembe günü biraraya gelen ve uzun süren pazarlıklar sonucu prensip anlaşması sağlayan yeşil beyazlılar, Güneş'in Beşiktaş'a imza atmasının ardından bu konuda sıkıntı yaşamaya başladı. Sivok'la yıllık 1 milyon Euro'ya el sıkışan Bursaspor'da eski teknik adamın bu tavrı şaşkınlıkla karşılandı.

SAĞLAM ARAYA GİRDİ

Stoperde sıkıntı yaşayan siyah beyazlı ekibin Sivok'la vedalaşmasına rağmen menajerlerini araya sokarak nabız yokladığını bildirildi. Gelişmeleri yakından takip eden Bursaspor yönetiminin Sivok'u 7 yıl önce Türkiye'ye getiren Ertuğrul Sağlam faktörünü devreye soktuğu öğrenildi. 

Çek Milli Takımından dönen ve dün akşam saatlerinde Türkiye'ye gelen Sivok'la bugün bir görüşme daha yapılacağı ve transferi için tüm imkanların seferber edileceği bildirildi. Bir pürüz çıkmazsa Sivok yarın kendisini yeşil beyazlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzalayacak.

 

Olay.com.tr

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu