Çiçeklerle karşılandı

Türk Hava Yolları'na (THY) ait özel uçakla sabah saat 09.00 sıralarında Yenişehir Havalananı'na inen futbolcuları ve teknik heyeti, Yenişehir Belediye Başkan Vekili Halit Düvencioğlu, Yenişehir Bursaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Orhan Torun çiçeklerle karşıladı.

Karşılamadan dolayı son derece sevindiklerini söyleyen Bursaspor Teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, "Şampiyonlar Ligi C Grubu ikinci maçında Glasgow Rangers'a karşı son derece etkili bir futbol oynadık. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Fakat sahadan galibiyet ile ayrılamadık, bütün futbolcularımızı tebrik ediyorum." dedi.

Yenişehir Belediye Başkan Vekili Halit Düvencioğlu, ise "Bizlere tarihte ilk kez şampiyonluk sevincini ve Şampiyonlar liginde oynama fırsatı yaşatan hocamız Ertuğrul Sağlam ve ekibine teşekkür ediyorum. Kendilerine bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum." ifadesini kullandı.

Yenişehir Bursaspor Taraftarlar Derneği başkanı Orhan Torun de ligde Bursaspor'un başarılı bir şekilde yoluna gittiğini, akşamki maçta da ortaya iyi bir performans koyduklarını söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de "Son derece mükemmel ve baskılı bir futbol oynadık. Bütün herkes oynanan futboldan keyif aldı kendilerine kalan maçlarında başarılar diliyorum." diye konuştu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu