Chedjou kesik yedi

Samet Aybaba, Antalyaspor karşısına farklı bir 11 ile çıktı.

Cezalı olan Aytaç‘ın yerine orta alanda Ramazan Keskin şans bulurken, Chedjou‘nun yedek kulübesine çekilmesi ise tartışmaları beraberinde getirdi. Stoperde Ertuğrul ve Vergini birlikte forma giyerken, performanslarıyla sınıfta kaldılar.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Aytaç gibi bir önliberon eksik iken orta sahada tecrübesiz ramazan ile boşluklar verceğini bildiğim halde neden Vergini ile başlarsınki Hocam. Chedjou bu takımda tecrübesi ile ertuğrulun eksiklerinide kaptıyor. Ön liberoda da save ve badji önlerinden tunay sağda lima ile başlayabilirdin. Burak ile destek atardın hocam. Sana güvenimiz sonsuz Hocam ama bu maç sınıfta kaldın.

    19
    1
  2. Gereksiz bir hamle,chedjou,yu kesmek manasız yerine oynayan on kat ondan kötü,birde LİMAnın neden ilk 11 başlamaz aklım almıyor.BU TAKIMDA GOLCÜ YOK ,GÖLÇÜÜÜÜÜ……..

  3. Maç maç bakmak lazım…Bu maç Samet hoca kulübü cezalandırdı yanlış tercihleriyle..Şurası bir gerçek ki bu takımda Chedju yu banko yazarsın maça göre yanına Ertuğrul Vergini ya da Barış ı yazarsın…Futbol hatalar oyunudur.Nasıl ki futbolcu yanlış tercih yapıp %100 golü kaçırıyorsa hoca da insan hata yapabilir.Ama önemli olan hatadan ders alabilmektir…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu