Cezamızın Kalkacağına İnanıyorum

Bursaspor Yönetim Kurulu üyesi ve TFF Genel Kurul delegesi İrfan Koç, Türkiye Futbol Federasyonu seçimleri sonrası süreci değerlendirdi.

 

Yeni dönemin futbol ailesine hayırlı olmasını dileyen İrfan Koç, Bursaspor Kulübü'nün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

"Sayın Mehmet Ali Aydınlar ve yönetim kurulu ile birlikte girilen sürecin Türk futboluna hayırlı olması en büyük dileğimizdir. Umuyoruz ki sık sık ifade edilen yeni bir beyaz sayfa vurgusu sözde kalmayacaktır. Türk futbolunu kaos ortamından uzak tutacak her türlü çabanın yanında olacağımızı belirterek, Aydınlar'ın 'yeni sezonda seyircisiz oynama cezası olmayacak, bu konuda talimat değişikliğini sezona başlamadan yapacağız' şeklindeki açıklamasını memnuniyet verici bulduğumuzu söylemeliyim. İnanıyorum ki, Süper Ligin marka değeri Bursaspor'a darbe niteliği taşıyan seyircisiz oynama cezası sezon öncesi kalkacaktır. Bu konuda mağduriyeti taraflı tarafsız herkesce belirtilen kulübümüzün aldığı haksız cezanın da son bulacağından eminim. "

 

Sondakika.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu