Ceyhun işi karıştı!

Bordo mavili yönetim geçen sezon 1 milyon TL’ye oynayan genç futbolcunun hem alacağına 500 bin TL zam yaptı hem de sözleşmeye koymaya çalıştığı özel maddeden vazgeçti.

 

Bursaspor’un transfer teklifinde bulunduğu Ceyhun Gürselam olayında ilginç gelişmeler yaşanıyor. Daha önce yeşil beyazlı ekipten teklif aldığını doğrulayan ve gelmeye sıcak bakan genç futbolcunun önceki gün Trabzonsporlu yöneticilerle görüştüğü ve takım kalma yönünde görüş bildirdiği öğrenildi.

 

500 bin TL fark

 

Ceyhun’un fikrinin değişmesinde ise iki konunun etkili olduğu bildirildi. İlki geçen sezon 1 milyon TL’ye oynayan genç futbolcuya şuan 1 milyon 500 bin TL önerilmesi. Milli oyuncunun, Bursaspor’un önerdiğinin üstünde olan bu rakama hayır diyemediği öğrenildi. İkinci konu ise Ceyhun’un sözleşmesine konmaya çalışan bir madde için Trabzonspor yönetiminin geri adım atması oldu.

Sözleşmedeki madde

 

Daha önce sözleşmeye “Trabzonspor, saha dışında yaşanabilecek uzun süreli bir sakatlıkta oyuncunun sözleşmesini dondurma ve alacaklarını ödememe hakkını sahiptir” maddesini koydurmak isteyen yönetim kurulunun bu konuda ısrarcı olmaması Ceyhun’un aklını çelen diğer bir etken oldu. Yaşanan bu gelişmelerden sonra Bursaspor’un izleyeceği yol merakla bekleniyor.

 

Kaynak:Olay  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu