Cemil’e anlamlı süpriz

Paul Le Guen ve Harun, fanatik Bursasporlu Cemil Bulum'u evinde ziyaret etti... Hastalığı nedeniyle çok sevdiği takımının maçlarını evinde izlemek zorunda kalan 17 yaşındaki Bursaspor sevdalısı, hayatının en anlamlı gününü geçirdi.

Bursaspor’a geldiği ilk günden itibaren camiayla kanı uyuşan Teknik Direktör Paul Le Guen, dün yine anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi… Öğrencileriyle olduğu kadar şehirle de bütünleşen ve büyük, küçük her organizasyona katılmaya gayret gösteren Fransız teknik adam, dün de 17 yaşındaki fanatik Bursasporlu Cemil Bulum’un hayalini gerçekleştirdi… Hastalığı nedeniyle yaşam destek ünitesine bağlı 17 yaşındaki Cemil’i Kanalboyu Mahallesi’ndeki evinde ziyaret eden Paul Le Guen’e, kaptan Harun da eşlik etti.

DUYGUSAL ANLAR

Büyükşehir Belediye Başkanvekili Abdülkadir Karlık, Bursaspor yönetim kurulu üyesi Fatih Pulat ve yedek yönetim kurulu üyesi Zeki Öztürk’ün de hazır bulunduğu ziyarette duygusal anlar da yaşandı. Paul Le Guen ve Harun, Cemil’e, Bursaspor formasının yanı sıra çeşitli hediyeler vererek moral aşılamaya çalıştılar. Büyük sürpriz yaşan Cemil’in ailesi de, ziyaretten dolayı Paul Le Guen, Harun, Karlık, Pulat ve Öztürk’e teşekkür ettiler. Kafile daha sonra Merinos AKKM’ne geçerek, yeşil beyazlı taraftarlarla da sohbet ettiler.

Kaynak: Olay

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Ulan yemin ederim helal olsun yüz kere bin kere helal olsun. İnsanlığımızdan utandığımız bugünlerde çok güzel bi hareket yapmışlar. Merci Mösyö, Teşekkürler Harun. ADAMSINIZ

    15
  2. Ne güzel insanlarsınız siz… O kardeşimizin şimdi içindeki mutlulugun tarifi yoktur Allah razı olsun sizlerden..

    10
  3. harun gerektiğinde tribündeki adamı döverim. Gerekirse taraftarımı her türlü ziyaret ederim.. YEmin ederim tam bu kulübün bu şehrin çocuğusun sen…Allah razı olsun.. Le Guen de sanırım 2010 sonrası aradığımız kalite de ve kişilikte antrenör ve futbol adamı.. Bu birliktelik uzunca zaman yaşasın.. Sonunda iyi şeyler gözüküyor…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu