Cedric Bakambu’dan bir Bursaspor paylaşımı daha!

Bursaspor ile ilgili paylaşımlarına devam eden Cedric Bakambu yine bir paylaşımda bulundu.

Sosyal medya hesabı twitter‘dan paylaşımda bulunan Cedric Bakambu yeşil-beyazlı takımın youtube kanalına destek verdi.

Taraftarları Bursaspor Youtube kanalına üye olmaya çağıran Bakambu, kendisinin de üye olduğunu belirtirken “#BursasporBurada ben de YouTube kanalımıza abone oldum. Siz de abone olmayı unutmayın.” mesajını paylaştı.

İşte o paylaşım:

31 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şu futbol camiasında senin gibi karakterli ve gerçek futbolcu her kulübe nasip olmaz. Varlığın varlığımıza renk kattı, adamsın.

  102
 2. Şu habere de işine baksın diye yorum yapmışsınız ya yazıklar olsun! Adam gibi adam Bakambu. Hem Bursaspor’umuzun büyüklüğünün farkında, hem de vefalı. Tam baş tacı edilecek adam. Batalla, Bakambu gibilerini baş tacı etmemiz gerekiyor hem de her zaman. İşi boş ve işe yaramaz adamlardan ve Bursaspor’da olduğunun farkında olmayan adamlardan bıktık.! Adamsın Bakambu!

  44
  1. @YaVuz16yeşili yorumuna yanıt olarak

   BAZI OYUNCULAR PARA İLE MOTİVE OLUR
   BAZILARI ALKIŞ , HATIR GÖNÜL KAZANARAK MOTİVE OLUR
   BAKAMBU İYİ TAKIMLARDA OYNUYOR… PARAYA İHTİYACI YOK
   İŞTE BU YÜZDEN TARAFTAR ÇOK ÖNEMLİ
   BU OYUNU HER ZAMAN PARASI OLAN KAZANMIYOR
   TARAFTARIMIZ BİZİM GÜCÜMÜZ

   37
   5
 3. hani nerde bursalı serdarınız!! hani nerde volkan şenininiz!!! hani nerde sercanınınz!!! siz hala pohpohlamaya devam edin sırf bursalı diye.adam daki bursaspor sevgisi bi çok taraftarda yok.şaka maka bu adamdan kulüp için borç isteseler verecek.o konumda bir sevgisi var.

 4. Yerli yabancı şu kulübe gönül bağı kuran her oyuncu özeldir,kalptedir.benim bu zamana kadar gördüğüm biyediç,batalla,bakambu gibi adamlar ayrı futbolcular.helal olsun.

  2
  1
 5. bu adamın karakterli vefalı düzgün biri olduğu belli. ben burada bakambuyu överken; diğer tarafta bursasporumuzda oynarken başka takımları destekleyen futbolcuları gömen renkdaşlarımı eleştirmek istiyorum. biraz objektif olunuz. ya size yapılmasını istemediğiniz bişeyi yapmayın. yapıyorsanız da size yapılınca söylenmeyin… nasıl bakambu başka takımda oynarken bursasporumuz için bunları paylaşabiliyorsa, başka bir oyuncu da bizim takımdayken aynısını yapabilir…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu