Cebine süs diye mi koydular onları?

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın köşe yazısıdır.

Latovlevici ile bulduğu bir golü VAR kararıyla iptal edilen Bursaspor, VAR’la kazandığı penaltıyı Aytaç Kara ile değerlendiremedi

Timsah’ın üstünde KARA BULUTLAR VAR!

Umut Nayir’le öne geçen Bursaspor, Guilherme’ye engel olamadı ve sonrasında olanlar oldu. Bülent Yıldırım verdikleri ve vermedikleriyle maçın önüne geçerken, Aytaç Kara’nın son dakikada kaçan penaltısı herkesi kahretti.

Umut Nayir’in rövaşata golüyle, art niyetli hakemiyle, VAR kararlarıyla, kaçan penaltısıyla, iptal edilen muhteşem golüyle ve dökülen gözyaşlarıyla bu maç hafızalardan kolay kolay çıkmaz.

VAR sistemine bir sözüm yok. Dünya Kupası’nda gördük, çatır çatır yaptı adamlar.

Benim itirazım kendini kaf dağında gören, bir şey zanneden hakemlere.

Hemen hemen hepsi kraldan çok kralcı. Bakışlarıyla, hareketleriyle kendilerinden nefret ettiriyorlar.

Aytaç’ın sarı kartında Bülent Yıldırım‘ın bakışlarını aklınıza getirin.

Daha önce Fırat Aydınus, şimdi Bülent Yıldırım.

Hayırdır arkadaş, İstanbul’da hepiniz kedi gibisiniz, Anadolu çıktığınız vakit aslan kesiliyorsunuz.

GÖZÜME ŞİRİN GÖZÜKTÜLER

Doğru bir ise eğer her takıma aynı uygulanır.

Adalet bunu gerektirir.

Birine farklı, diğeri farklı uygulanmaz. Şimdi Aytaç’ın kaçan penaltısına takılacağız ancak Bülent efendi yapması gerekenleri çok daha önce uygulasaydı işi çığırından çıkarmaz, skor da bu olmazdı.

Nefret ediyorum böyle peşin yükümlülerden.

Bursaspor iyi bir maç çıkarmıştır. Hele ki ilk yarıda hücumsal anlamda tam olarak istenilenler olmasa da rakibini sahadan silmiştir.

Bir ara inanın sezon başından bu yana eleştirdiğimiz Tunay Torun ve Saivet bile gözüme şirin gözükmedi dersem yalan olur.

CEBİNE SÜS MÜ KOYDULAR ONLARI!

Erol Bulut’a da bir çift lafım var.

Yakaladığı çıkışa saygım sonsuz ancak kusura bakmasın sıralamada 2.olan takım böyle futbol oynamaz.

Dünkü görüntüyle Bursaspor, Malatyaspor’dan çok daha iyi yeri haketmektedir.

Aytaç’ın penaltısına takılı değilim. ‘O atmalıydı, bu atmalıydı’ demek kolay. O dakika herkes o topun başına geçemez.

Kiminin eli ayağı titrer, kiminin dizlerinin bağı çözülür.

O an bile aslında Bülent Yıldırım yapması gerekeni yapmamıştır. Penaltı atılana kadar Malatyasporlu futbolcular neler yapmadı ki?.

Topun durduğu çizgiye itiraz ettiler, moral bozmak ortalığı karıştırdılar.

Senin cebine o kartları süs diye koymadılar değil mi Bülent efendi.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Beytocum yine hislerimize tercüman olmuş ? kadrolar açıklandığı zaman, tabanca gibi takım yorumunu yapmıştım buraya. Ateş etti ali dedenin torunları ?

    11
  2. Dün evet Malatya spor kotu oynamış olabilir ofansif anlamda. Fakat 2 plan takım boyle futbol oynamaz demissiniz de. Bence eleştiriden cok hazımsızlık gibi geldi söyleminiz. Keşke bu cümleyi yazmadan once Malatyasporun bütün maçlarını da izlemiş olsaydınız. Basari tesadüf değildir. Averajda bile ortadadır. Bugun buyuk diye adlandirdgimz takımlar bile çoğu kez kotu oynayabiliyor. Malatya ki bu 4 büyük takımı yenmiştir bjk dışında. Sözüm size ki lutfen eleştirmeden once çuvaldızı da iğneyi de kendinize batırın . Umarım Bursasporda başarılı olur ve her daim devamı gelir. Anadolu takımlarını lutfen alkışlayın eger ortada bir başarı varsa. Sevgiler ✋?

    11
    1
  3. Ne başkanı ile teknik direktör derdini anlatabiliyor Şenol güneş gibi tüpçüye atar yapan olmadı şenol güneş olsaydı kaç maç haksızlığa uğrardık Başkan sana sözüm İstifa et senin kapasiten Bursaspor başkanlığı kaldırmıyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu