CAS’tan ses seda yok!

Luka Capan davası dosyasından dolayı 5 Ekim’de FIFA’dan iki dönem kalıcı transfer yasağı alan Bursaspor için süre her geçen gün azalıyor.

Spor Tahkim Mahkemesi’nden (CAS) hızlı yargılama yoluyla sonuç almayı planlayan Bursaspor’da bu konuyla ilgili herhangi yeni bir gelişmenin olmadığı öğrenildi.

UMUTLAR AZALIYOR

Az da olsa olumlu karar çıkma ihtimali olması nedeniyle bekleyişte olan Bursaspor yönetimi, tüm şartları zorlamak istiyor. Ancak dava tarihiyle ilgili olumlu bir geri dönüş alınamaması konunun çözümüyle ilgili umutların gitgide azalmasına neden oluyor. Yeşil beyazlı taraftarlar da olumlu gelişmelerin yaşanacağına dair inançlarının azaldığını dile getiriyor.

BİR HAFTA KALDI

8 Şubat Çarşamba günü sona erecek ara transfer dönemi öncesinde dava tarihinin açıklanmaması endişeye sevk ederken, bundan dolayı Türkiye Futbol Federasyonu’ndaki transfere engel dosyaların çözümü de daha yavaş ilerliyor. Yönetim kurulunun beklentisi, hızlandırılmış dava takviminin hemen hayata geçirilmesi olsa da transfer döneminin bitmesine bir hafta kalması elleri kolları bağlıyor.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   sezon başında ilk işleri 50 bin forma bastırmak oldu italyan firmasına 10 milyon tl peşin para verdiler o parayla luka çapan dosyasını halletselerdi olurdu ama olmaz bu forma işinden kim nemalandı merak ediyorum 50 bin formanın 47000 adeti depolarda eskiyor alan yok soran yok hala bu insanlardan medet umuyoruz yaa neyse burası bursa bursa halkı her şeyi çabuk unutur hak ettiğimiz yerdeyiz makarna çay bedava olunca kafada basmıyor ne yazıkki

   9
   8
  2. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   Hay ben o tahtanın-masanın! camın-çerçevenin! paranın-pulun! transferin-takviyenin! sülalesini s.nemaya götüreyim 😩😇😞
   Kardeşim, bu kulübün sorunu bunlar değil ki.
   Zamanında bunların tamamı vardı da ne oldu?
   Önce akıl-mantık. plan-proje. sabır-zaman.
   Sonra istikrar, yapılanma, kurumsallık…

   11
   2
 1. Mevcut kadro ile devam edeceğimizin haberidir.
  Eğer ön hazırlık yoksa CAS toplantısı bugün olsa ve lehimize bitse bile bir hafta içinde onlarca dosyayı olumlu sonuçlandırmak imkansız gibi.
  Diyelim ki başardık ve tahtayı kırdık.
  Kısa süre içinde faydası olacak oyuncuları nereden ve nasıl bulacağız.
  Transfer edilecek oyuncularla önceden görüşülmüş ve haber bekliyorlar ise o ayrı.

  4
  3
  1. @Papazçeşmeli yorumuna yanıt olarak

   Bu transfer sezonu için tahtayı kırmayı başaramasak da lig de kalacağımızı düşünerek yaz sezonu transfer sezonuna kadar problemli dosyaları çözmeli ve seneye bu ligde şampiyon olmalıyız.
   CAS cezasını unutmuyorum.
   İzin çıkmaz ise durum vahim.

   3
   3
 2. Yönetime sesleniyorum..Siz koca yaz sezonu naptınız beyler?? Bunların başımıza gelecegi belli değil miydi? Giden futbolcularla yarim saat görüşüp küçük bir meblağ ödeyip ,bizi şikayet etmelerinin önüne geçemezmiydiniz? Topu topu 1 hafta bu şekilde çalişsaydiniz ne cas’la uğraşirdik,ne tahtamiz kapanirdi..herşeyi geçtim giden yerli futbolcuları bile tutamadinız.en azından onların gönüllerini alip,hesaplarına 3-5 kuruş yatırıp kalmalarını sağlayabilirdiniz..ama hiç birşey yapmadınız koca yaz sezonunda.bursasporun yavaş yavaş ölmesini beklediniz.seyrettiniz herşeyi..yazık!!

  4
  4
 3. Bu takımın gerekli takviyeleri yapıp bir an önce kendisini üst lige atması lazım, takviye yapılmazsa yön hızlı bir şekilde aşağı liglere doğru olacaktır. Her sene takımdan futbolcular eksiliyor, bu sezon sonunda yine iyi futbolcular kaçıp gidecek, seneye 19 yaş altı gençlerle mücadele etmek zorunda kalacağız ve küme düşecek en güçlü aday olacağız.

  4
  4
 4. İki sorum var, 1.si muracaatimizi gerçekten yaptık mı? 2.si müracaat yaptı isek istenen evrakları ve konuları aydınlattık mi? Bu iki sorunun cevabı EVET ise, sonuç için olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapılırdı! Biz taraftarlar olarak ta bilgilendirilirdik. CAS in bize özel husumeti mi var!

  3
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu