CAS kararı bozarsa….

Bursaspor camiası itirazda bulunduğu Spor Tahkim Mahkemesi CAS’tan çıkacak haberi sabırsızlıkla bekliyor.

Noel tatilinin sona ermesinin ardından geçen hafta boyuncu beklenen duruşma takvimiyle ilgili bilginin gelmemesi yeşil beyazlı yönetimi hayli sıkıntıya soktu.

Ömer Furkann Banaz yönetimi 8 Şubat’ta sona erecek transfer dönemi öncesinde yasağı kaldırıp TFF’deki dosyaları da temizlemek istiyor. CAS’tan bu hafta karar çıkarılmasına çalışılacak.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yazar ve Gazeteler iyice bulmaca manşetler ile bulmaca haber yapmaya başladı! CAS kararı bozarsa CAS’tan bu hafta karar çıkarmaya çalışıyorlar vs ya bu bir Spor Tahkim Mahkemesi, yani “Mahkeme” spor hukuku ile ilgili anlaşmazlıkları çözmek için kurulmuş, eğer sen karşındaki dava açanlara karşı birşey yapmadıysan öyle öteleme ile bir sonuç alınacak yer değil yani bir evvelki yönetim tüm dosyaları biraz ödeme ve Bursaspor’u ekstra borca sokarak tahtayı açtı onun yüzünden 3’cü ligde 4 tane profesyonel futbolcu ve 25 tane amatör genç ile zırzıbıldak kaldık!

  6
  1
  1. @Ertuğrul Ersoy yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular ey RA nin yanında olup onun sözlerine kanan kulüp te etkin olup kulüp yönetmeye kalkan amigo ve gruplar daha yiyeceğiz biterecegiz ne kaldı koskoca Bursaspor u bu hale getirenler toplum içinde hiç birşey olmamış gibi dolaşıyorlar ya o kadar acı geliyor ki bir de borçlarını bağışladı diye teşekkürler alkışlar alıyorlar ya yahu bu 1,3 milyar borcu yapıp 36 milyon alacağım var deyip bagislayip sonra onun döneminde alınan futbolcu CAS dan ceza aldırıyor ve bu eski başkan gece duzenliyor hala tirbunculeri besliyor sonra kimse neden başkan çıkmıyor Bursaspor sahipsiz kalıyor diye siyasetçilere yalvariliyor yahu siz milleti veya ülkeyi yonetenleri aptal mı saniyorsunuz sizin gibilerin nerede nefes aldığını bilir devlet

 2. HİŞŞŞŞTTT….YUKARIDAKİ YORUMUMA EKSİ VERENLER….OKUYUN BAKEEEMMM…
  “Yeşil Beyazlı kulüp Luka Capan konusunda FIFA’nın verdiği iki dönem transfer yasağını kaldırma için yaptığı başvuruya olumsuz yanıt aldı. Bursaspor, merkezi İsviçe’de bulunan Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’nin (CAS) daha önce yapılan başvuruya istinaden vereceği duruşma tarihini beklemeye başladı. Bursaspor CAS’tan olumlu yanıt alması halinde transfer yasağını kaldıracak. “

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu