Canberk Yurdakul “Her maçı kazanmak istiyoruz”

Bursaspor'un altyapısında yetişen genç kaleci Canberk Yurdakul, Balıkesirspor galibiyetini değerlendirdi.

Canberk Yurdakul maç sonu yaptığı değerlendirmede “Öncelikle çok iyi hazırlanıyoruz. Daha çok çalışıp her maçı kazanmak istiyoruz. İyi mücadele ettik takım olarak kazandık. Devamının da gelmesini diliyorum inşallahta gelecek çünkü çok emek veriyoruz çok efor sarfediyoruz.” dedi.

Formanın geleceğine inanıyordum

Erhan Erentürk’ün sakatlığı sonrasında kaleyi devralan Canberk Yurdakul “Her zaman hazır olarak bekliyordum. Formanın geleceğine inanıyordum. Her zaman çok çalıştım, bekledim ve sabrettim. İnşallah daha iyi oynayıp önümüzdeki maçlarda da forma şansı bekliyorum.” dedi.

Ben Bursasporluyum

Kişisel hedefini sorusunu yanıtlayan Canberk “Ben Bursaspor altyapısından çıkan bir futbolcuyum. Ben Bursasporluyum, ilerleyen zamanlarda takımımı en iyi yerlerde temsil etmek isterim. Çünkü çok emek verdi hocalarım. Taraftarımızı ve Bursalıları en iyi şekilde temsil etmek istiyorum” dedi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bravo sana. Önce şu Bursamızın kalesini rakiplere sağlamca kapa. Sonra sana güzel bir kariyer gelir hiç endişen olmasın. Çalışmaya devam, panter gibi uçmaya tutmaya devam…

    14
    2
  2. Daha iyi olabilmen için yan toplara güvenli çıkıp defans arkasına atılan toplarda pozisyon almada daha dikkatli olmalısın.
    Takımn defans hattının en büyük zaafı bu sende bu zayıf tarafı kapatmam lazim

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu