Can Azerbaycan’ın yanındayız

Bursaspor Kulübü, Ermenistan tarafından Azerbaycan’a yapılan saldırıyı kınarken “Can Azerbaycan yanındayız” mesajını paylaştı.

Yeşil-beyazlılar, Azerbaycan’a yapılan saldırılara kayıtsız kalmadı.

Bursaspor Kulübü,, sosyal medya hesaplarından Türk ve Azerbaycan Bayraklarının olduğu fotoğraflarla birlikte “Ermanistan’ın; Gence ve Mingeçevir’e insanlık dışı saldırısıyla Azerbaycan halkından sivillerin öldüğünü derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kardeş Azerbaycan halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Can Azerbaycan’ın yanındayız.” paylaşımında bulundu.

 

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Azerbaycan’ın %80 i şia ve müslüman değiller… yani bizlere SÜNNİ olanlara adamlar kafir diyorlar..kanımızı ırzımızı ve malımızı helal görüyorlar..aynı İran ın gördüğü gibi..müslümanlar elinizde bir terazi olsun kardeşlerim

   3
   14
   1. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    bakın renkdaslar,
    Rabbimiz bir
    Kitabımız bir
    Peygamberimiz bir
    Kiblemiz bir
    peki bu mezhep meselesi nedir?
    sen buradan İstanbul’a otomobille gidersin,ben otobüsle giderim öteki kamyonla gider.bu mudur ya? ayrılığın gayriligin, düşmanlığın bahanesi bu mudur?
    geçelim artık bunları
    sanki mezhebi farklı denilenlerin ne farkı olduğunu bilen var!

    4
    1
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Kendisinin kulları olumuz Allah insanları sınıfllara ayırdı..mümin , münafık, fasık,müşrik ve kafir diye..senin bu sözünü ne mümin ne fasık söyler..anca münafık ve kafirler söyler..

     1. @Aaa yorumuna yanıt olarak

      Yaradanı severim yaradılandan ötürü. … Nerede şimdi mümin nerede şimdi münafık nerede şimdi fasık müşrik ve fasık ve kafir. ??? Nerede şimdi zengin. ?? Nerede şimdi fakir. ? Senin dediğini ve yazdığını şirk yapanlar söyler. ..

   2. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    Dini inanişlarin farkli olmasi bizim Azerbaycanla kardes olduğumuz gerceğini değistirmez mesela ben de müslüman degilim ama Türküm.

    5
    1
   3. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    salak salak konuşma herkes müslüman veya aynı meshepten olmak zorunda değil onlar bizim kan kardeşimiz aynı kanı taşıyıp aynı atadan geliyoruz ben müslüman değilim diye beni de mi ayıracaksınız bana da mı ayrımcılık yapacaksınız eğer yapacaksanız gerçek müslüman değilsindir çünkü gerçek müslüman hz ibrahimin yahudi misafir olayını bilir ve ona göre davranır

    8
    1
 1. Türk İslam ordusunun adıdır TURAN… Zalimler için yaşasın cehennem…. Mazlumların kanı ahı yerde kalmayacak inşallah…

  5
  1
 2. Resmen savaş suçu işliyorlar bütün dünya dilsiz şeytanı oynuyor rahmetli dedem Allah acele etmez oğlum derdi elbet birgün hakkettiğinizi göreceksiniz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu