Camia artık boş vaatleri yemiyor!

Olay Medya Spor Yazarı Erkan Sağlık'ın bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Bursaspor’da kritik kongreye 1 gün kaldı…

Başkan adayları yoğun tempoda çalışıyor..

Adaylar, dernekleri, ilçeleri mahalleleri hatta ve hatta kahvehaneleri bile tek tek dolaşıyor…

Dert anlatıyorlar, dert dinliyorlar.

Zamanan zaman da Bursaspor’u nasıl düzlüğe çıkaracakları konusunda çalışmalarını ve projelerini anlatıyorlar.

Umarım bu anlatılanlar havada kalmaz.

Son 2-3 kongredir adaylar kürsüye çıkıp ellerindeki projelerden bahsediyor. Ama sonrasında bir tanesi bile hayata geçmiyor.

Camia artık boş vaatleri yemiyor bilesiniz.

İkinci önemli konu ise taraftar ziyaretleri

Şu 10 günlük süreçte gezdikçe gezdiniz.

Benim kazanan adaydan tek ricam var. Hazır halkın arasına karışmaya başladınız, kongreyi kazandıktan sonra insanları unutmayın.

Seçimden sonra da sokağa inin ve insanları mutlu edin…

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu adamların içinde beğendiğim, şu olsun diyebileceğim bir aday yok. Ancak kötünün iyisi Akdemir ve Bozdemir gibi geliyor. Bozdemir kurumsallık konusunda ne yapar bilemedim, ancak genç olması bir avantaj olabilir. Lemi konusunda bir fikrim yok, bulduğu firma güven vermedi. Firmanın Dubai ile alakası yok. Türkiye’de kimlerle çalıştıklarını söylemediler. Ali Ay’ın Sercan’ı 3 yıllık transfer ettiği gün benim için kredisi bitmişti. Futboldan anlamıyor NET!

  55
  13
 2. Olay medya bursa basınının yandaş medyası Yeni Akiti, Yeni Şafakıdır..Baştan aşağı Ali Ay güzellemesi ve algı operasyonu manşetler..

  50
  10
 3. Eğer gerçekten bu kulübe 50 MİLYON EURO girdi sağlayabilecekse, Lemi Keskin
  kulübümüzün menfaati için başkan olmalı, dersine iyi çalışmış olması, işi biliyor olması
  camia da hem tanınan, hem de yönetimlerde, muhalefet de bulunup tecrübeli olması
  onu ön plana çıkartıyor, Ali dede denenemiş olan denenemez umarım bir daha, Hüseyin Bey
  ilk defa gördüğüm bi isim caima da, belli ki uzak camiamızdan, Ahmet Bozdemir samimi Bursasporlu
  fakat onun yönetim anlayışı ile kulüp bence KOCAELİ- SAKARYA olma yolunda hızla ilerler

  30
  4
 4. Boş yazi. Başkanlar yine boş vaatte bulunucak boş vaat edenlerden biri başkan olucak 450 milyon tl olan borç 2 sene sonra 650 milyon tl olucak . Sportif basarinin gelmeside imkansiz zaten hem kemik bi kadron yok hem onu kuracak paran yok . Eften puften 2 tane adam alicaklar yine yerimiz ligde sabit zaten artik.herşey ayni degisen bir şey yok. Önce zihniyet değişmesi lazim. Devlete maaşinin yarisini vergi olarak ödeyen bir işcinin (profesor doktordan daha fazla) bir dahaki seçimde gidip tekrar ayni partiye oy vermesi gibi . Ne baştakiler bilinçli ne taraftar bilinçli başarı her açidan çok uzak.

  28
  9
 5. Başkan Ahmet Bozdemir ile Lemi Keskin arasında geçer.Sportif anlamında Ahmet Bozdemir ancak proje ve gelecek adına ise Lemi Keskin geliyor.Ali ay ve Hüseyin bey için başkan olacağını düşünmüyorum.Şimdi Bursasporumuzun geleceği ve başarısı adına en büyük transferi kongre üyeleri yapacak.Çok iyi düşünülüp tartılıp araştırılıp ona göre oy verilmeli.Daha sonra verdikleri oydan pişmanlık duymasınlar.Bursasporun gerçekleriyle hareket edilecek, yoksa her zaman boş vaatler verilip hiçbiri yerine getirilmeyip, günü kurtarmaya çalışıp yalan sözlerle, TARAFTARI KANDIRMAK MI? Sakın eğer bazı başkanlar belli bir grupları toplayıp onlara para, kombine, deplasman gibi masraflarını karşılamak amacıyla bana oy kullanmak gibi amaçları varsa ONLAR VE ONU TEŞVİK EDEN KİŞİ VE KİŞİLER BURSASPORLU DEĞİLDİR.Bileğinin hakkıyla kazan.Yıllarca böyle olduğu için Bursaspor başarısız oldu.Oylar Bursasporun geleceği için mi, yoksa birilerinin benfaati çıkarları ve gündeme gelmesi mi? Bursaspor başarısız olduğunda kimse yönetim istifa demesin…Lütfen hiç kimse baskı altına girmeden Bursasporumuzun geleceği için başarısı için bu yolda yürüyelim hep beraber..Rahmetli İbrahim Yazıcının bir sözü ; İnancın zaferi, inandık başardık sözüydü…Şimdi Birlik Beraberlik zamanı herşey BURSASPORUMUZ İÇİN….

  16
  1
 6. Ahmet Bozdemir=Gençdinamik,hırslı ve çok iyi Bursasporporlu,eğer kazanıp başarılı olursa 10 yıl başkan aramayız.ama soru işaretleri var.mesela Önder Özen,anlaştım demişti fakat,şu an,Önder Özen adı geçmiyor.
  Hüseyin Akdemir=Kapalı kutu bir başkan adayı.İlhan Uslu,nun listesinde olması ve İstanbulda lobisinin olması avantaj.
  Lemi Keskin=Proje olarak en iyi hazırlanmış başkan adayı gibi duruyor,fakat contec firması olduda anlaşmadan caydı . o zaman ne olacak.
  Ali Ay=Yorum yok.Yaptıkları yapacaklarının teminatı.

  9
  13
 7. Takımın küme düşmemeyi garantilemeden kimse Aday olmadı Ahmet Bozdemir Haricinde ercek Bursasporluları Burdan Anlayabilirsiniz Koltuk sevdası Bunun Adi ahmet Bozdemir Sonuna Kadar!!

  8
  20
 8. Ahmet Bozdemir , seçim muhabbeti yokken Bursaspor icin ne yapabilirim diye düşünen bir insan, Genc, dinamik,özverili, taraftarın Ahmet abisi , ekonomik özgürlüğü gayet iyi, vazife için enerjisi tam , dinamik ve ayrıca kadrosunda mükemmel kişiler olan bir aday.
  Rabbim inşallah mükafatlandırsın ve Bursasporumuza yalan dolan olmayan Ahmet Bozdemir i başkan olmasını nasip etsin.

  6
  10
  1. @KanunSiyah yorumuna yanıt olarak

   Yaa papagan gibi aynı şeyleri tekrarlayıp durmayın bu adamın adaylıgını erken açıklaması iyi bir yönetici oldugunu göstermiyor.. Erken açıklamış olması veya eskiden stadyum kapısı alması ileriye dönük bi yatırım belkide? Belkide iyi bir yöneticide olabilir ama onu diğer adaylardan farklı kılmıyor ayırmıyor.. adaletle bakmak lazım şu durumdaki bursaspora kim aday oluyorsa bişeyleri göze almıştır. Kaldıki rıdvan dilmenin bir sözü var bursaspor formasını koysa ligden düşmez.. Bursasporun potansiyelini Rıdvan dilmen tek sözüyle özetlenmiştibence..

   5
   1
 9. Lemi Keskin 4 dönem yöneticilik yaptı ve ayakları yere sağlam basıyor . Boş vaatlerde bulunmuyor. Bursasporun kurtuluşunun projelerde olduğunu çok iyi biliyor ve ekibiyle birlikte en uygun projeleri hayata geçirebilecek kapasitede. Konuşmaları tutarlı. İş kesinleşmeden ne teknik direktör ne de futbolcu adı açıklıyor . Gereksiz futbolcuları da en iyi bu ekip gönderir .

  6
  1
 10. Ahmet Bozdemir tek care diğerleri hic tatmin edici değil , hatta bi tanesi yalandan Abdullah Avcı ile foto cektirip kendini rezil etmiş. Bu arada admin tesüf ederin azcık araştır, Ahmet Bozdemir hep sokakta vatandaşın yanındaydı, lord gibi icki masasından Bursasporu takip eden adaylardan değil, şimdi kalkmıslar kulis yapıyorlar.
  Ahmet Bozdemir secilmezse bu kulüp yanar.Diğer adaylar çok itici.

  4
  12
 11. ali ay diyorum başkan Candır bu arada bende sövdüm ama diğeradayların arasında gelenin şehir destek vermiyormuş öğrendim durum kötü enkaz edebiyatı dinlemek istemiyorum.

  4
  6
  1. @Manşet yorumuna yanıt olarak

   Ali ay mı diyorsun bursasporu düşünen gerçek Bursasporlu olan asla ali ay demez.politika yapanlar ortada. Ali ay olurda gelirse zaten statta boş kalır. Ali ay gibi insanlar lazım değil bu kulübe .biraz araştırın izleyin bakın ondan sonra yorum yapın

 12. Ali Ay 2 yıldan beri başarısızlık var ortada kemik oyu da var ihşallah seçilmez
  Hüseyin Akdemir listesi kuvvetli projeleri var
  Ahmet Bozdemir genç ve dinamik, tecrübesi az başkanlık koltuğu için erken
  Lemi Keskin tecrübeli fakat kendini iyi ifade edemiyor listesini daha iyi yapabilirdi
  Hüseyin Akdemir biraz daha önde…

  4
  1
 13. Yese ne olur, yemesé ne olur…
  Aynı tas aynı hamam, al birini vur ötekine…
  Doğruyu söylese herkes kızar, yalan söylese zaten kimse inanmaz…
  Heyecan verici bir durum yok her zamanki gibi !!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu