Çağlar “En kısa zamanda görürsünüz!”

Yaptığı kritik kurtarışlarla takımı sırtlayan oyunculardan Çağlar Şahin Akbaba eski takımına karşı aldıkları galibiyetin sevincini yaşadıklarını söyledi.

Sönmez Medya‘ya değerlendirmede bulunan Çağlar, “Bu maça çok özel hazırlandık. Çünkü rakibin kalitesi belliydi. Ama bizim de bir kalitemiz var. Bugün biz de iyi mücadele ettik. İyi savaştık. Herkes yüreğini ortaya koydu. Üç puanı biz aldık. Bunu da hak ettiğimizi düşünüyorum. İnşallah önümüzdeki hafta aynı şekilde Erzurumspor‘u yenmek istiyoruz. O da çok kritik bir maç. O maçı da kayıpsız geçerek adımızı ilk iki sıraya yazdırmak istiyoruz. Onu da en kısa zamanda görürsünüz. Sonra da Süper Lig‘e yükselmiş olacağız.” ifadelerini kullandı.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. 1980 den beri canımdan çok sevdiğim Bursasporumu takip ediyorum.Çağlar şu 40 yıllık süreçte gördüğüm en iyi 6 kaleciden biridir.Benim sıralamam şu şekilde:1-Ganchev 2-İvankov 3-Eser Kardeşler 4-Harun Tekin 5-Scott Carson 6-Çağlar Şahin Akbaba .

    Not:Mert Günok Bursaspor’da oynadığı dönem şu andaki kadar iyi kaleci değildi.Son 3 senede kendini çok geliştirip Türkiye’nin en iyi yerli kalecisi oldu.Bursasporda göstermiş olduğu performanstan dolayı listeye eklemedim.

    37
  2. BİR SPORCUDA OLMASI GEREKEN KAREKTER ZEKİLİK VE ÇEVİKLİK HEPSİ SENDE VAR ALLAH VERGİSİ BU ÇİZGİDE DEVAM ET MİLLİ TAKIM KAPISIDA AÇILIR TÜM BURSA ADINA TEŞEKKÜR EDERİM SANA

    13
  3. Çaglar bu sezon bursaspor umuza en çok katkı saglayan futbolcu sensin sen bizim kardeşim izsin. Hem kale hem orta saha yıda yönetiyorsun sen bir harikasın…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu