Çağatay’la Eren’in tartışması…

Nedim Vatansever, maç içinde birbirleriyle tartışan Çağatay Yılmaz ile Eren Güler’in aralarındaki problemi soyunma odasında çözdüklerini ifade etti.

Maç içinde böyle durumların yaşanabileceğini dile getiren Nedim Vatansever, “Soyunma odasında çözdüler. Yakın arkadaşlar. İkisi de gol atmak, başarmak içi çaba sarf ediyor. Tabii ki tartışmalar olacak. Kendi aralarında hemen konuştular. Soyunma odasındaki konuşmada kaptan Furkan da vardı. Sorun çözüldü.

Bu tartışma aslında kazanmayı ne kadar istediklerini gösteriyor” ifadelerini kullanırken geçen haftanın ardından Beyoğlu maçında da kaleci Canberk Yurdakul’un dikkat çekici bir performans gösterdiğini sözlerine ekledi.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Gazetemi Desem Yazarmı Desem Yoksa Sosyal Medyamı Ama Bir Gerçek Var Bunların Topu Bursaspor İle Beraber 3’cü Lige Düştüler Farkına Daha Varmadılar Hafta Sonu Bir Örnek YouTube Kanalında Yayın Yapan Birini Seyrettim Otobüsler İle Bursaya Geri Dönüyordu Yani Bursa’dan Araba İle Giden Bille Yokki Ona Geri Dönerken Alıp Getirdin İşte Durum Bu! Böyle Haberler Yapmaya Devam Eski Yönetimleri Araştırmayın Yakında Bisiklet Bile Lüks Olacak!

    13
    4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu