Çağatay Yılmaz’ın yönetimden isteği var!

Bursaspor'un tecrübeli oyuncularından Çağatay Yılmaz antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Taraftarların bilet fiyatlarında indirim çağrısına kulak veren ve gerekirse kendisinin de yönetimle bu konuyu görüşeceğini dile getiren Çağatay, “Yönetimimiz bence bilet fiyatlarında indirime gidebilir. Ben özellikle konuşacağımı dile getireyim. Futbolu seven, Bursa’ya ve Bursaspor’a aşık bir camiayız. Özellikle futbolla anıldığımız için taraftarımız çok önemli. Biz onlara bir adım gidersek onların bize 5 adım geleceğini biliyoruz. Gidileceğini de düşünüyorum” diye konuştu.

Gol attıkça attırasım geliyor

Topla oynamayı seven bir oyuncu olduğunu, gol attıkça attırasının geldiğini ifade eden yetenekli oyuncu, “Bir maçta çift forvete dönmüştük, Murat hoca değerlendirmişti. Ben araya koşu yapan, gole yakın ve topla oynamayı seven bir oyuncuyum. Bazen topla oynadığım için şikayetçiler ama böyle daha rahat hissediyorum kendimi. Gol attıkça attırasım geliyor. Gol attıkça mutlu oluyorum” dedi. Çağatay ayrıca fazla sarı kart görmeleriyle ilgili olarak da, “İnanılmaz bir algı var. Hakemler konuştun mu hemen sarı kart çıkarıyor. Bursaspor’un büyüklüğünden diye düşünüyorum. Başka yere dikkat çekmek istemiyorum ama hakemler biraz daha dikkatli olurlarsa sevinirim” şeklinde konuştu.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ah be Çağatay’ım!

  Hazır bilet fiyatları konusunda yönetimle ilgili cümleler kurmuşken şu Hatçe Recep’i de biraz pohpohlayaydın ya be kardeşlik. Malum şu Teksas nedense takık bizim karizmatik başkana.

  Basın mensuplarına şöyle demeni beklerdim Çağatay’ım;

  Bizim muhteşem bir başkanımız var. O bizim canımız. O aslan. O kaplan. O vanavar. O bir tane. O en büyük.

  Doğuştan başkan o. 60 yıllık koca çınar şampiyon Bursaspor başkanlığına gelmiş geçmiş en çok yakışan başkan o. Daha çok yakışanı şimdiye kadar gelmedi. Bundan sonra da gelmez.

  Recep Günay’ın başkanımın özellikleri saymakla bitmez. Bir kere akıllı mı akıllı. Mert. Sözünün eri. Genç. Yakışıklı. Karizmatik. Zengin. Birikimli. Bilgili. Tecrübeli. Eğitimli. Dirayetli. Çağdaş. Cesur. Güvenilir. Adam gibi adam. Alnı ak. Kalbi pak. Birleştirici. Paylaşımcı. Müthiş hatip. Eşsiz plan ve program oluşturucu. Kriz yönetiminde uzman. Yetenekli. Kararlı. Azimli. Sevimli. Entelektüel. Yapıcı. Enerjik. Pozitif. Alçakgönüllü. Gözüpek.

  Adam futbol, ekonomi, hukuk konularında uzmanlık sertifikasına haiz müthiş biri. Hayatı bu konularda geçmiş bilge kişi. Bulunmaz Hint kumaşı. Bursaspor’un başına konmuş talih kuşu.

  Çağatay’ım kaptanım. Gençsin, yakışıklısın, iyi futbolcusun ama şu Teksas’a basının önünde böyle bir mesaj vermemen eksiklik olmuş be kardeşlik.

  29
  11
  1. @Alıntıcı Ay yorumuna yanıt olarak

   evet başkanımız bir tane 1.5 milyar borcu olan kulübe gelip başkan oluyor her maç ana avrat küfür yiyeceğini bildiği halde gitmiyor gitse ali ay gelip kulubü kapatacak adam gidip cavit cağlar gibi adamlardan yardım dileniyor iyi kötü meyvesinide alıyor kulube sponsorlar getiriyor. ne için ? her hafta küfür yemek için. hangi kulübün böyle bir başkanı var. sanki arap şeyhleri kapıda bekliyorda hala şu hırsız ali için başkanımız emekli sinek ikili çaycı zart zurt yapıyorsunuz

   16
   22
   1. @muhammed yorumuna yanıt olarak

    Yahu Ali Ayı(!) isteyen kim?
    Cevap yazdığın yazıdaki insan özelliklerinin tamamının tersi senin başkanında var. Gir bak, senin başkan gibi 20 tane adam bulursun tek bir Bursa kahvehanesinde.

    Böyle zavallı başkan mı olur?

    25
    4
 2. Bilet fiyatları hayati derece de ònemli
  Zira buradan çok para kazanabilme
  Imkani yok gorduk taraftar sayilarindan
  Ama stadyuma ucuz biletle
  Taraftar çekebilirsen sosyal medya
  Etkilesimi artacagi icin firmalarin
  Sponsor olma istekleri artacaktir
  Kale arkalari; 50 tl
  Maratin; 75-100 tl olmali

  15
  3
 3. Kale arkası 30
  Maraton üst 50
  Maraton alt 75

  Eğer biletler bu sekilde olursa 10 bin altına oynamayız.💚

  Sosyete kafana göre yap başkan👌

  3
  1
 4. şuan bulunduğumuz lige 50 lira bile fazla . çağatay çıkıp açıklama yapıyorsa bunu yaptıran zaten yönetimin kendisi yani bilet fiyatlarını zaten düşerecekler eyw doğru karar ama 200den 100e düşmesi gibi değil gerçekten bulunduğumuz ligin ve camianın ve taraftarının çektiğinin farkında olarak gerçekten makul bir seviyeye çekilmesi lazımki doğru dürüst taraftar gelsin sağa sola cavit cağlara gidip yardım istiyorsanız gelip reklam vericek yardım edecek destek olacak kurum ve kişiler taraftar görmek ister. bu ligde 200 lira bilet ödeyip şut çekemeyen takımı desteklemeye gelmiş 2/3bin kişiyi bu ligde başka takım bulamaz ama 2/3bin kişi için kimse bu yükün altına girmez yapın şunu geçen seneki fiyatlar vallaha ben kendi verdiğimi düşünmüyom ama orda 1000kişi görünce içim acıyor

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu