Çağatay Yılmaz takıma dönebilir

İsmail Ertekin, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde açıklamalarda bulunurken, yeni döneme ilişkin de düşüncelerini paylaştı.

Tecrübeli teknik adam Çağatay Yılmaz konusuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Çağatay Yılmaz alt kademe oynayacak. Durumuna bakacağız. Eğer iyiyse A takıma alabiliriz. Bizim kimse ile bir derdimiz yok. Yeter ki performanslarını iyi sergilesinler.

Göreve gelmeden bir kaç gün önce de söylemiştim, altta oynatalım görelim diye. Sosyal medyada konu çok irdelenmeye başlandı. Altyapından gelen rapor doğrultusunda şans vermeye çalışırız. Altyapından bir oyuncumuz geldi. Ona bu hafta şans dahi verebiliriz.”

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. amma şişirildi bu konu ya çocuk futbol dışında her konuyla ilgileniyor niye bu kadar bel bağlandı anlamadım. kiralık gittiği yerlerde bile varlık gösterememiş bu çocuğu niye bu kadar gündem yapıyoruz anlamak güç.

  50
  10
  1. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

   Aynen haklısın arkadaş . Sanki çok iyi oyuncu , gelirse Takımı kurtaracak. Çağatay gelsin yaygaraları . Kiralık gittiği her yerde tutunamamış , oynayamamış , geri postalanmış bir oyuncu . Bu kadar üzerinde durulacak bir konu değil . Olsa ne olacak olmasa ne olacak . Boş işlerle uğraşıp duruyoruz .

   17
   4
 2. Sevgili Bursaspor’lular bu yönetimde de çok büyük hata var transfer tahtası acilamayacak olmasını bile bile elde ki bazı oyuncular ile anlasamadilar ben buna iş bilmezlikten öte çok farklı düşünüyorum Bursa da Bursaspor bitmiş bitirilmiştir kimse kimseyi kandirmasin lütfen bir düşünün futbolu bırakmış eski futbolcudan alt yapıdan yetişmiş lakin kaç yıldır doğru dürüst futbol oynamamıs futbol dan başka herşeyi yapanlardan medet umuyor amigo tirbunde ki 15 yaşında ki cocuklari kontrol edemez iken Bursaspor u yönetmeye kalkışıyor futbolcuya laf söylüyor amigo Selim yönetici Necmi kafile sorumlusu Duka şoför şampiyon Bursaspor olur lütfen şu ülkede işini iyi yapan eğitimli sözde vatansever olmayan milliyetçi adalet ahlak sahibi insanlar görev yapsa

  16
 3. SOL tarafta problem var,oynamasında fayda var.hasan basri ünal,da sol ayakmış oda gönderilmiş.oynatmasanız bile yedek külübesinde oturtun,altyapıya gönderilen oyuncudan hangi gelişme beklenir. zaten elimizde oyuncu yok.

  9
  3
 4. Düştükten sonra elimizde kalan oyuncuları tutabilseydik bu sene cok farklı olurdu vefa onur tugbey ramazan cagatay mehmet erdem burak

  9
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu