Çağatay Yılmaz: Son düdük çalıncaya kadar…

Çağatay Yılmaz sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu;

Yeniden formama, büyük Bursaspor taraftarına kavuştuğum için çok mutluyum.

Uzun bir aradan sonra Bursaspor armasıyla mücadele etmek benim için tarifsiz bir duyguydu.

Sahaya çıktığım anda futbola başladığım ilk gündeki gibi heyecanlandım. Bundan sonraki sürecin, hem bireysel hem de takımımız açısından en iyi şekilde geçmesi için tüm gücümü ortaya koyacağım.

Varlıklarıyla bizlere güç katan taraftarımızı her maçta tribünde görmek en büyük arzum. Sezon sonunda son düdük çalana kadar mücadeleye devam.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Evlat tekrar kaçak kuçak oyuna geri dönme. Bu stil senin takımdan silinmene sebeb veriyordu. Tahtanın kapalı olması ve eldeki oyuncu grubunun alternatifi olmaması seni belkide birdaha rüyanda göremeyeceğin Bursa Spora geri döndürdü. Futbol harici hiç birşey düşünme ve yapma. Ha iki maç oynar yine magazin kokan hallere bürünürsen bence senin futbol hayatının bittiği an olur. Sadece takıma yüzde yüzünü ver. Zaten sosyal medya gibi yerlerde sen konuşulursun. Ama ne olur kaçak güreşme. Yalandan oynama artık herkes senin karakterini biliyor. Bu son şansını iyi kullan. Hem sen kazan hemde takım kazansın. Sana abi nasihatı anlarsan…

   5
   1
 1. Çağataycilar nerdesiniz ya? Çok güzel kurtardı bizi afyon maçında. Futboldan anlamayan bu taraftar oldugu sürece bi arpa boyu yol alamayiz.

  8
  20
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Büyük topçu yaa. Bataja-mataja hikaye bunun yanında. Vakıfköy denen o sahte futbolcu fabrikasının en nadide ürünlerinden biri.

   2
   3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu