Çağatay Yılmaz nihayet!

Yeşil beyazlılar, ikinci yarı hazırlıklarına bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde saat 15.00’te yapacağı antrenmanla başlayacak.

Bursaspor’da Nazilli Belediyespor maçından sonra oyunculara verilen 5 günlük izin sona erdi. Yeşil beyazlılar bugün saat 13.00’te Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde toplanarak ikinci yarı hazırlıklarına başlayacak.

İlk çalışma saat 15.00’te başlayacak. Yılbaşına kadar Özlüce’de çalışmalarına devam edecek Bursaspor’un Antalya kampına gidip gitmeyeceği ise belirsizliğini koruyor.

ÇAĞATAY YILMAZ DÖNÜYOR

Yeşil-beyazlı ekipte, altyapıda çalışmalarına devam eden ve U19 takımıyla resmi maçlara çıkan Çağatay Yılmaz’ın da A takımla beraber çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Ayrıca altyapı takımlarından bazı genç oyuncuların da ikinci yarı çalışmalarında yer alması bekleniyor.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bunu öylesine mi yazdın, yoksa inanarak mı yazdın merak ediyorum. Ne Niğde’de, ne kırşehir’de, ne de Amed’de oynayabilmiş. Nasıl bi hayal dünyasında yaşıyorsunuz merak ediyorum.

   18
   11
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bu çocuklar kendilerine verilen imkânları neden kullanmazlar, anlamak mümkün değil. Hakikaten çok yazık.

   5
   1
 1. Armudun sapı,üzümün çöpü diyecek durumda değiliz.Borç bizi darmadağın etmiş,takımın her ferde ihtiyacı var.
  VAHİT KOL ağabey,m dah o hırsıyla kadroda oynasın D.Unetad ‘a attğı golü atar.

 2. Kaybedecek neyimiz kaldı ki Özere, Çağataya, Batuhana ve diğerlerine burun kıvıracağız? Mesut Şen mezardan kalkıp gelse bu ligde oynatacak durumdayız.

 3. Herkez kendi kaderini yazar bizler kendisine yol gösterdik şimdi gençliğe fazla karismiycanki duvara toplasın sonra kıymet anlar fazla konuşmuyacaksin isine bakcaksin Allah şansını bol etsin nediyelim bol şans.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu