Çağatay Yılmaz milli takıma kadar yükselecek

Mustafa Er, teknik direktörlüğünü yaptığı Kırşehir Belediyespor'da transfer ettirdiği Bursasporlu Çağatay Yılmaz'ın gelecekte milli takıma yükselecek yeteneğe sahip olduğunu söyledi.

Mustafa Er, “Çağatay çok kaliteli bir oyuncu. Kendi yaş grubunda da çok ciddi anlamda süreler aldı. Bizim bıraktığımız Çağatay’la bize gelen Çağatay arasında performans anlamında ciddi bir fark vardı. İniş çıkışlar ve A takımda süre almaması Çağatay’ı yıpratmış. Ben Çağatay’ın önümüzdeki yıllarda hem Bursaspor‘a hem de Türk futboluna çok ciddi katkı sağlayacağını düşünüyorum. Milli takıma kadar da yükseleceğini düşünüyorum. Yeter ki kendini yeterli görmesin. Çünkü bunun hiçbir zaman en üst noktası yok. Ben Bursaspor‘un önümüzdeki sezon Çağatay’dan çok ciddi anlamda faydalanabileceğini düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. adam 20 yaşında çok cılız zayıf sürati yok. günümüz futboluna müsait hiçbir yapısı yok. boş muhabbet? sercan volkan serdar aziz ozan tufan bunlar hem süratli hem teknik hem de diri yönleri olan topçulardı . malesef şimdiki topçularımız çok yetersiz. alt yapıdan şuan için sadece tek bir topçudan ümitliyim OZAN İSMAİL KOÇ o çocuğu sakın kaptırmayın sözleşmesini yenileyin A takıma da artık monte edin. hayatı bitik adamları izlemekten bıktık. he bu arada brezilyada bir topçu var 17 yaşında arsenal 12 milyon euro önerdi kabul etmediler.

  10
  16
  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Doğru söylerken 5 kişi beğenmiyor avukatlığını yapmayı geçtim örnek doğru Burak dahil aliakman dahil fiziksel olarak zayıflar Emirhan tamamıyla fiziksel bitik diri olmaları çalışmaları şart gece alemine kapılırsan düşersin futbolcu olacaksan daima çalışacaksın…

   8
   4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu