Çağatay teröristti şimdi kahraman oldu!

Amed Sportif Faaliyetler Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım kulübün YouTube kanalına Bursaspor maçı ile ilgili açıklama yaptı.

Ahmet Yıldırım “Sahaya atılan kurşun, bıçağın olduğu yerde hakem aldığı talimatı yerine getirdi ve maç tatil etmedi. Amedspor‘un hocası olarak maçı kazanan Bursaspor‘u tebrik ediyorum.

İlk golü atan Çağatay 2 sene önce burada oynuyordu. O zaman “Çağatay terörist, Amedspor‘da oynuyor.” diyorlardı. Bu arada Çağatay‘ı da tebrik ediyorum bize çok güzel bir gol attı. Bursaspor‘u 1-0 öne geçirdi ve şimdi kahraman oldu.” dedi.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Magdurumda mağdurum mağdurum da mağdurum. 🤣Yahu arkadaş Çağatay elinde jiletle sahaya girip,rakip takım oyuncusunu mu yaraladi?(!) (Mansur Çalar)Çağatay PKK’lilarla beraber aynı sofraya mi oturdu?(!) (Deniz Naki)Onlarla beraber dağda pozlar mi verdi?(!)(Deniz Naki)Çağatay rakip takım oyuncusunu bilerek çivili kramponlarla mi çiğnedi?(!)(Cenk Kaplan) Bursaspor’un oyunculari PKK militanlariyla birlikte zafer isareti yapıp poz mu verdiler?(!)Bursaspor F.K. galibiyetlerini terör örgütlerine hediye mi etti?(!) PKK terör örgütünün üst düzey yöneticileri Bursaspor’a her ay 500k para yardımı yapın mi dedi?(!) Ya da sadece Bursaspor mu Amed sportif faaliyetleri terörist bir yapılanma olarak görüyor?(!) Ne bayılıyor ya bu terörist kafalar mağdur edebiyatı yapmaya! Ülkede 81 vilayet var.Kimse ne Kürtleri hedef aldı ne de başka birini.Siz maçlarda PKK paçavrası açıp biji Kürdistan diye bagirirsaniz sadece Bursaspor değil 81 vilayette size terörist der.Siz teröristleri desteklemeyi biz de diyelim ki bunlar da bizim kardeşimiz! Renklerimiz bile PKK bayrağını cagiristiriyor gelmiş hala demogoji yapıyorsunuz!

  126
  11
  1. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

   Peki açılan pankarta ne diyeceksin. Mademki kürtlere karşı değilsiniz o beyaz toroslar pankartı no idi bize hikaye anlatmayı bırak

   2
   15
    1. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

     sen ki milli takımda futbol oynamış, bir eski futbolcusun. isveçten de gelmedin…
     1980 sonrasını çok iyi bilirsin,
     hala kafan basmadıysa, hdp diyarbakır binası önündeki anaları ve babaları ziyaret etmelisin.
     hala daha öğrenemediysen, kabahat senin zekanda….

     10
     1
 2. Hık ları çıkmıyor, tabi ilk maç akıllarında. Bıçaklar o maçta atıldı bize iftira atıyorlar.
  Diyarbakır’da bir pozisyon var hiç unutmam. Ceza alanına düşen futbolcumuzun üzerine basarak geçen a.msporlu.

  23
  1
 3. Abiler Çağatay kardeşimiz için kim ne zaman ‘terörist’ ithamında veya imasında bulundu hatırlayan var mı ? Biz ona her zaman sadece yeteneğini ve potansiyelini çarçur ettiği için kızdık, Am*d’ e kiralanmış olması bu platformda bir kez haber edildi, gündem dahi olmadı. Yoksa yanılıyor muyum ?

  21
  2
  1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   yanılıyorsun, “teröristlerin yanına niye gidiyor” diye yorum yaptı herkes, kızdı. kimse yeteneğinde falan değildi yani

 4. Çağatay’ı size vermişiz. Bu iyi niyetimizi gördüğünüz halde Diyarbakır’daki maçta bütün pislikleri yaptınız.

  7
  1
 5. Sizlerde neden hiç empati duygusu yok neden.
  Size göre her türlü çirkefligi yapmak mübah fakat benzer şekilde size karşılık verildiğinde günah.
  Kürt milliyetçiliğinde tavan yaparsınız Türk genci ne mutlu Türküm diyene dediğinde ırkçı etiketini yapıştırıverirsiniz.
  Siz hak aradığınızda insan hakları düşünce özgürlüğü olur, biz hak aradığımızda faşist oluruz öyle mi.
  Empati duygusu gelişmemiş embesiller, bakın ne güzel de demiş büyüklerimiz “kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapma” diye.
  Eee burası Bursa şamarı yiyince salya sümük ağlarsınız işte böyle.

  7
  1
 6. Diyarbakırdaki maçta atılan bıçağı nerene sokacaksın Ahmet Yıldırım
  Ayrıca birkaç futbolcu hariç amedli futbolculara kimse terörist demiyorum olayı çarpıtma kulübe ve taraftarına terörist deniyor İsveç’te sözde Kürt zenginlerin kurduğu (kimlerin kurduğunuda çok iyi biliyoruz) takımı masumane çıkartma ya kalkmasın kimse hikaye anlatmasın kulübü Diyarbakıra mal etme Amed başka Diyarbakır başka

  6
  1
 7. Ulan sizin gibi insanlara yazıklar olsun kanı bozuklar o takıma ya imza atmayacaksın,yada tüm takımların deplasmanına giderken, protestolara boyun egeceksin, ama kalkmış birde hala açıklama yapıyor vatan haini.cagatay yılmaza gelince,gitmiyecekti kardeşim oda o takıma para için vatan satilmazz

  5
  1
 8. Bu adamların tek amacı propaganda yapmak . Bize ırkçılık yapıldı diyerek kendi görüşlerini meşrulaştırmaya çalışıyorlar. Maalesef bizim taraftarda bu tuzaklara düşüyor. Yapmayın kardeşim işte açmayın şu pankartlari en büyük zararı yine Bursaspor a veriyorsunuz . Sağcısı solcusu birleşti hdp propagandasına alet oluyorlar. Fırsat geçti ellerine en.

  5
  1
 9. Kimsenin terörist ve ya kahraman olduğu yok.Sizin bazı futbolcularınız dışında.Sadece sizin Diyarbakır’daki maçta taraftar ve futbolcularınızın yaptıklarına karşılık verildi o kadar.

  4
  1
 10. satılık ahmet yıldırım.bir suru klup var insan para için istiklal marşını ıslıklatır pkklı takıma teknık dırektor olur mu?Allah aşkına taraftar olarak çok buyuk bir tepki verelim bu Ahmet yıldırım bu ulkede tekrar iş bulamasın.Taraftar olarak statlarda çok iyiyiz ama sosyal medyada organize değiliz.sosyal medyada organıze olmak için diğer takımlarla iletişime geçmek gerekli.

  4
  1
 11. Cagataya bugüne kadar kimse o yönde bir imada bulunmadı futbolcularınızın çoğu milliyetçidir ona bir şey demiyoruz fakat kulüp olarak pkknın takımısınız bu kadar basit

  4
  1
 12. Bu kadar şerefsiz olmak bunlara yakışır. İlk maçta ki atılanlar, isliklanan istiklal marşı, açılan PKK pacavraları, edilen küfürler. Bunları anlatsan ya şeref yoksunu Ahmet Yıldırım ve futbolcuları.

  3
  1
 13. bunlarda ne korkuusu var bılıyonmu hade boşver nerdeyse aglıcaklar ya ulan sızlerın yaptıkları neydı ılk yarı yaranız var demi….bal tutan parmak yalar…sız bukafayla gıdın yok dıyarbakırda cehennemı yasatcaklarmıs……………ulan sız buraya gelıycekmısınız sız ozaman neyıo gorceksınız burda……..noldu ıstıklal marsının bukadar yuksek debıde soylenmesı zorunuzamı gıttı…hertaraf turk bayraklarıyla donatıldı zorunuzamı gıttı….ha…ulan bızım cocuklar tomayla gelıp gıttıler………….hadse bakın işiniz…………………………………ne mutlu turkum dıyene……….bu boyle bılıne……..

  2
  1
 14. ne ağladınız be oğlum ne ekersen onu biçesin orada siz yaptınız burada biz şımarık kız çocuğu gibi ağlamayı bırakın da çorbanıza bakın olan oldu biten bitti bundan sonra bizle uğraşmayı bırakırsınız ha bırakmadınız Bursa’da her zaman yaptığınızın bir tık fazlasıyla karşılaşırsınız

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu