Çağatay “Ne mutlu Türküm diyene”

Bursaspor’un genç oyuncularından Çağatay Yılmaz, arayı çok atletik bir şekilde geçirdiklerini ve Ümraniyespor maçında kazanmak istediklerini kaydetti.

Bilek bağlarının koptuğunu ancak sakatlık sürecini iyi bir şekilde atlattığını kaydeden genç oyuncu, “Hocamız Yalçın Koşukavak ile saha içerisinde de saha dışarıda da iyi diyaloglar içerisindeyiz. Biz öğrenme aşamasındayız, oynama aşamasında değiliz. Performans sırası bize de gelecek. O şans geldiğinde inşallah iyi bir şekilde değerlendirip devam etmek istiyorum. Biz kendi oyunumuzu oynayacağız, kendi futbolumuza bakacağız. Antrenmanda yaptığımız işleri sahaya yansıtırsak güzel bir galibiyet bizi bekliyor. Gençlere çok değer veriliyor, eski yıllarda da çok önemli işler yaptık. Enes Ünal, Ozan Tufan, Volkan Şen örneklerimiz var. Yalçın hoca ile birlikte parlayacağımızı düşünüyorum. İnşallah bu şekilde devam ede” diye konuştu.

Çağatay, A Milli Takım’a ilişkin ise, “A Milli Takımımızı tebrik ediyoruz, inşallah bu süreçten sonra da lider olarak devam ederiz. Ne mutlu Türküm diyene. Gururluyuz, mutluyuz. Ağabeylerimiz orada beraberlik aldı, beraberlik bizim için önemliydi. Biz de kendi takımımız açısından bu hafta Ümraniyespor’u yenip devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @Ali Yıldırım yorumuna yanıt olarak

     Bunlar td işini bayağı atla deve birşey sanıyorlar, herşeyden önce yürek ve akabinde analitik düşünme kabiliyeti gerektiren bir iş. Yalçın filan gibilerde önceden beri bu işin içinde olmak (yani tecrübe) dışında bahsettiğim meziyetleri göremiyorum, 10-12.haftaya Hoca gitmezse yanıldım derim merak etmeyin ahaha 🙂

     1
     1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu