Büyükşehir Belediyesi’nden Bursaspor cevabı!

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Lideri Emin Adanur'un açıklamalarının ardından Bursa Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından cevap metni yayınladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi‘nin resmi twitter hesabından yapılan açıklama şöyle;

Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Emin Adanur‘un, sosyal medya hesabı üzerinden “Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nun kullanım hakkının Bursaspor’un elinden alındığı, futbolcu Burak Kapacak’a Bursa Büyükşehir Belediyespor olarak talip olunduğu ve stadyumun Büyükşehir Belediyesi tarafından Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne yeni bir devir yapıldığı” iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır.

Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu‘nun 130 bin metrekarelik alanın ’70 bin metrekarelik alanı’ eski stadyum arazisinin mülkiyetinin Gençlik ve Spor Bakanlığı‘nda bulunması nedeniyle zaten bakanlığa aitti. Büyükşehir Belediyesi‘nin kamulaştırma yöntemiyle mülkiyetine aldığı kalan 60 bin metrekarelik alanın ise Atatürk Spor Salonu‘nun etrafındaki alanlar ve yüzme havuzlarının Millet Bahçesi’ne dâhil edilmesi sebebiyle 3.12.2020 tarihinde Bakanlık ile trampa (değiş-tokuş) işlemi gerçekleştirilmiştir. Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Spor Bakanlığı arasında yapılan sözleşme gereği stadyum arazisinin üst kullanım hakkı da 49 yıllığına Bursa Büyükşehir Belediyesi’ndedir. 22.01.2015 tarih ve 2014/792 esas ve 164 karar nolu Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi Kararına İstinaden Bursaspor Kulübü ve Belediyemiz arasında 11.02.2015 tarihli “Sözleşme” imzalanmıştır. Stadyumun kullanım hakkı 2015 yılından bu yana yapılan kira sözleşmesi kapsamında Bursaspor’dadır. Bu sözleşme koşullarında herhangi bir değişiklik söz konusu değildir. Yani Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu‘nun Bursaspor‘un elinden alınması durumu tamamen hayal ürünüdür.

Futbol branşı bulunmayan Bursa Büyükşehir Belediyespor‘a; Bursasporlu futbolcu Burak Kapacak‘ın alınması da kesinlikle söz konusu olmadığı gibi, hangi mantık ve gerekçe ile söylendiğini de kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi millet bahçesinin genişletilmesi kapsamında Atatürk Spor Salonu ve çevresindeki alanın Belediye mülkiyetine alınması gereği 3.12.2020 tarihinde tamamen teknik bir işlem gerçekleştirilmiştir. Bu işlem stadyum kullanım haklarında bir değişikliğe neden olmamaktadır. Bursaspor dilerse istediği kişi veya kurumlardan gelir elde etmek amacıyla stadyumun pazarlamasını, ‘2015 yılında imzalanan sözleşme gereği‘ rahatlıkla yürütebilecektir.

79 Yorum Onay bekleyen 8 yorum var

  1. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

   yahu alinur metroyu çok sık kullaniyorum seni artik metroda yolculuk yaparken göremiyorum…herhalde buyuksehir bld spor adinda bi takim cikarticak stadida zamanla ona vericek

   10
   3
  2. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

   Belediyenin açiklamadan ve Klubümüzün açiklamasindan anlaşilan.Bursasporumuz stadin sadece maç oynanan sahayi,soyunma odalarini,tribunleri kullanacak.Gelir getirecek dükkanları ve sosyal yaşam alanlarini yani 7/24 KULLANILACAK ALANLAR BURSASPORUMUZDAN ALINMIŞ.
   BBB çakallik yaparak açiklamayı rakamlara boğmuş.

   19
   2
  3. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

   devletin ve belediyelerin kulüplere desteğini doğru bulmayanlardanım. çünkü asli görevleri değil. oralara aktarılacak kaynaklar halkın refahına harcanmalı.

   ne bu yahu? emirlerine stat ver, temizliğini bile yapamasınlar, elektriğini suyunu ödeyemesinler.
   yok spor toto ligi, ziraat kupası, yok vergi muafiyeti, borç yapılandırması, vs, vs.
   o paralar ile başkanlar egolarını tatmin edecek. reklamlarını yapacak, geleceği ve gençleri unutup günü kurtarma adına paraları ıskartalara harcayacak. sonuç tüm kulüplerde milyarlarca borç.

   kulüpler küçülme pahasına denk bütçeye geçmek, ayaklarını yorganına göre uzatmak, kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmek zorunda.

   30
   10
  4. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

   Bürokraside görev almak,onurdur, Fakat, Dev aynasında kendinizi görmeyiniz, Bursaspor sevgisinin önünde duramazsınız. Ezilirsiniz …

   32
   9
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    Yaw düşünüyom da mesela, Almanya’da falan örneğin Münih Belediye başkanı çıkıp Bayern Münih kulübünün işlerine burnunu soksa, veya Paris belediye başkanı Paris ST.Germen’li M’Bappe’yi Real Madrite falan pazarlamaya kalksa o adamı naaparlar? Bizim bu Türkiye’de herşey siyaset olmuş amk. Bütün kapıları tutmuşlar. Kanarya Sevenler Derneği kongresinde bile kimin başkan olacağına bunlar karar veriyor. Neyse çok az kaldı. Hepsi gidecek.

    1. @Selim2 yorumuna yanıt olarak

     Yorumlara bakıyorum burda BURSASPORLU varmı işi gücü siyaset olmuş bu nedir ya Adanurun açıklamaları bile insanımızın at gözlüğünü çıkartamamış

     1
     2
  5. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor u kim bitirdi diye soruyorlar kimin bitirdiği belli degilmi size inat vazgeçmeyeceğiz siz çok olabilirsiniz ama biz inandık size inat başaracağız…….

   40
   8
  6. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

   Ateş olmayan yerden duman çıkmazmış,Bu açıklamayı başkan durduk yere de yapmamıştır,dik dur başkan,biz sana güvendik ve güveniyoruz.Gerisi siyasi ve oy kaygısından öte bir şey değil,sana gider yapanlarda şakşakçı ve Bursasporluluğu tartışılacak ortayolculardır.Tepkiyi görünce kendi çıkarları için hemen U dönüşü yapan muhteremler.

   61
   20
   1. @Murata yorumuna yanıt olarak

    Bursa Büyükşehirin futbol takımımı varki Burak Kapacağı istesinler tam bir komedi bu yönetimde safoz çıktı koskoca Bursasporu batırdılar bu gelenlerde kurtaramayacağını anlayınca suçu başkasına atıyorlar sen onu bunu bırak transfer kısıtını kaldır

    15
    29
   2. @Murata yorumuna yanıt olarak

    Troller yine iş başında sizler kim oluyorsunuz Biz BURSASPORUMUZU Ve Başkanımız Emin Adanuru yedirtmeyiz biz Dik duranın ölümüne yanındayız Camiayı Sandıkta gösterecez Alinur Aktaş Emin Adanuru zaten istemiyor çünkü kukla Başkan değil

    36
    13
  1. @Pablito yorumuna yanıt olarak

   lan gezizekalı trol belediye yalanlamış hayal ürünüdür demiş stadın tüm hakları Bursasporda hala demiş tüm dükkanları istediği gibi kiralyabilir demiş daha neyin salmasından bahsediyon.sn Adanurun yaptığı onca güzel doğru işlerin yanında ki bende takdir ediyorum çok güzel işler çıkarıyor, yaptığı ACEMİLİKLERİ YANLIŞLARIDA SÖYLEYİN KORKMAYIN bunu yapmak ona zarar değil fayda verir.Gerçek olmayan bir iddayı bu kadar kolay dogrusunu muhatabından öğrenmeden kamuya açıklaması yanlıştı.

   38
   113
   1. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

    Bey amca Alooo orada mısın. Az önce Bursaspor Kulübü’nün belediyenin başındaki şahısa yönelttiği soruları okudun mu. Deminden beri onu savunuyorsun da sen bak adamlar ne rezillikler yapmış. Senin söylediğin lafı Ben de sana söylüyorum şimdi dinle! Önce ne olduğunu bil ondan sonra konuş

    28
    12
   2. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

    Benim sana tavsiyem belediyenin açıklamasını tekrar oku,sonra da kendi yorumunu oku.Bak bakalım senin yorumunla ne kadarı örtüşüyor.Bunlar algı yönetmekte profesyonel değil hatta kaşarlık derecesinde master yapmış insanlar.Biz halkın anlayacağı şekilde net cevap bekliyoruz.Kulübün son yayınladığı mesajdaki sorulara kısa ve net cevap versinler.Verebiliyorlarsa.Laf cambazlığı yapmaya gerek yok.Kimin ne olduğunu herkes çok iyi biliyor.

    38
    12
    1. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

     Kesinlikle katiliyorum renktas ve ekliyorum, cevaplarin daha sonra degistirilmemesi adina verilen cevaplara binayen başkan hemen zapt tuttup kontrat yapsinki biz oyle demedik denmesin.

     11
     5
 1. En güzel yaptıkları şey algı oluşturmak.Başkanı yalan söylüyormuş gibi göstermeye çalışmışlar.En güzel yaptıkları şey.Yok şu kadarı şununmuş,yok bu kadarı bununmuş,zartmış ,zurtmuş.Çıkın adam gibi konuşun.Yeter artık!

  53
  13
  1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

   Adanur açıklamada Bursa Büyükşehir Belediye Spora diyor okumadın mı ? Beşiktaş’a satacağını kanıtlayabilirmisin ? Kanıtın var mı? İddia sahibi iddiasını ispatla mükelleftir.

   11
   39
    1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

     Noldu sen hayırdır? Belediyedeki beleş kadron elden mi gidiyor. Beter olun. Senin gibilerin boğazından Bursasporun hakkı geçti ve geçiyor. Kursağınızda kalsın inşallah.

     6
     1
   1. @Garip yorumuna yanıt olarak

    Bu ekSi veren arkadaşlar.adam oyuncunun bonservisini alır.sonrasinda ister bursa ya kiralar ister başka takıma satar.bir futbol kulübü olmasına gerek varmı.nedem anlamak istemiyorsunuz.belediyede buradan kar elde eder.

    9
    6
  2. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

   SN EMİN ADANUR ÇOK KÖTÜ REZİL ETTİ KENDİNİ BEN BUNU ÇÖMEZLİĞİNE VERİYORUM.BURAK KAPACAGI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE VOLEYBOL TAKIMINA İSTEMİŞLER HERALDE :)) AYRICA FİKİR SAHİBİ OLMADAN ÖNCE BİR TELEFON AÇIP SORSAYMIŞ KEŞKE DURUMU.KOSKOCA BURSASPOR TWETERDAN YÖNETİLMEZ KENDİNE GEL SN ADANUR BAŞKAN.BU YAPTIĞIN BENCE HOŞ OLMADI.

   40
   166
   1. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

    Belliki sende yalakasın ateş olmayan yerden duman çıkmaz aptalmı başkan bildiği bir sey varki gerçek ortaya çıktı alinur baktıki durum kötü kıvırdı

    13
    7
   2. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

    Burak kapacak menejeri alınır aktaş
    Önce bir araştır sonra başkana söz söyle
    Bunlar değilmiş
    Ali tay ve saz ekibini başa getirenler
    Artık herşeyi taraftar. Olsun diye şeffaf oluyor başkan

    17
    8
   3. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

    Emin Başkan kendinde. siz kendiniz de değilsiniz. Alinur Aktaş İnegölü yönetemedi ya bu adama kalktılar Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni verdiler. Bursasporu dünya kadar borca sokan Bunlar işte. Ve bunun gibi siyasetçiler. Bunları savunarak kendinizi rezil etmeyin

    39
    9
  3. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

   beyefendi adam burak kapacaģin bonservisini buyuksehir belediye sporda oynatmak icin istemiyor bursa spor stadin kira borclarini odeyemezse besiktasa satmak icin istiyorsen corbani ictinmi

   42
   9
 2. Rant için para için Kapaca ğa çökeceklerdi bunu belirtmek istemiş Emin başkan sonuna kadar arkandayız Emin başkan…

  40
  8
 3. Kelime oyunu yapma alinur ya da yap zaten zihniyetiniz gidince Atatürk ismini o stada koyup b..k ettiklerinizi düzelticez

  29
  7
 4. Alinur, yıllardır Bursa’yı yönetiyorsun. Şöyle bakıyorum da;
  İlk geldiğinde yaptığın birkaç akıllı kavşak uygulaması dışında doğru düzgün hiçbir icraatını hatırlamıyorum.
  Ama Bursaspor’dan, yangından mal kaçırır gibi aldığın yerleri gayet iyi hatırlıyorum.

  21
  6
 5. Emin baskanimiz sesini cıkartmasaydi o belediye baskani neler yapardi neler.Süt kedilerine alişma devri bitti Alinur bey.Önce siz verdiginiz sözleri tutun sonra BURSASPORUMUZUN başkanina konusmaya hakkiniz olsun.

  20
  7
 6. Yani kısacası
  1. Biz size stadyum kullanim hakkini SOZLESME ile verdik 2015ten beri kira almadik ama catır catir kiramizi aliriz
  2. Zamaninda sozde versek arazideki gelecek gelirler hikaye , sadece macinizi oynarsiniz ve isim hakkini satarsiniz.
  3. 2015te SOZLESMEMIZI yaptik kapi gibi, gidip baska yerde biraz zor oynarsiniz.
  4.HENUZ belediyesporda futbol bransi yok o yuzden Kapacak transferi uydurma ama biz bugun boyle diyorsak bugun bu yalan demektir yarin ise baska bir konudur.
  Boylemi anlayalim baskan ?

  14
  5
 7. milli mac icin uygun değil mac verilmiyor oda bursanın başarısı isabet olmuş orayıda kulanın meydan olarak bursasporun parası mı var geliri mi var kira ödesin ödeyecekse bandırmada oynasın reklamı olsun o kasabanın reklama para vermez bandırma bari kira yerine sayar

  11
  2
 8. GÖRÜNEN O Kİ BELEDİYEDE BAŞKANIDA ADANURU İSTEMİYOR NEDENİNİ BİLEMİYORUM AMA BURSA TARAFTARI AMİN ADANURU DESTEKLİYOR ÇÜNKÜ GAYRET EDİYOR KARTLARI AÇIK OYNUYOR NEYSE O DİYOR YALNIZ BİRAZ AKTİF OLAYIM DERKEN HADDİ AŞAN ÇIKIŞLAR YAPMASIN YAŞINA GÖRE EDEBİNİ TAKINSIN MI DEMEK İSTİYOR BAZI ÜST DÜZEYDE OLDUĞUNU SANAN LAR BİZ TARAFTAR OLARAK GENÇ GAYRETLİ BİRAZ AGRASİFTE OLSA EMİN BAŞKANI DESTEKLİYORUZ ESKİ NEMALANANLAR BURSASPORUN SIRTINDAN REKLAM YAPANLAR DA PARASINI YİYENLERDE BAŞKANDAN RAHATSIZ ANLAŞILANKİ BELEDİYE BAŞKANINI GAZA GETİRİP ARALARINI BOZMAK İSTİYOLAR ALİNUR BAŞKAN DESTEK OLSUN BAŞKA BURSASPOR YOK BURSASPOR BURSANIN EN BÜYÜK REKLAMI

  11
  5
 9. 1-B.BÜYÜKŞEHİR STADININ MALİYETİ İÇİN TABELADA VE BASINDA 168 000.000.TL Yazıyordu.
  2-AKP Tarafından BURSA ve diğer şehirlerin seçilen belediye başkanlarına yapılan DARBE sonrası A.NUR AKTAŞ DARBECİLERİN ADAMI OALRAK ATANDI.(Demokrasilerde halkın seçtiği bir idareci yasalarda suç işledi ise YARGI TARAFINDAN İŞTEN EL ÇEKTİRİLEBİLİR.BU BAĞIMSIZ YARGININ MİLLETİ ADINA BAĞMSIZ KARARI OLUR)Ancaaak B.KESİR Bel.Başkanı tüm basın önünde aileseinin ölüm tehditleri ile istifaya mecbur kaldığını söylediğine göre 10 Belediye başkanı RESMEN DARBE İLE HALKIN VERDİĞİ GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILMIŞTIR.
  3-A.NUR AKTAŞ Bu göreve atanınca ALTEPENİN 550 000 000.TL.Harcanmasına ve Arazi sahipleirni,n açtığı davalardan dolayıda yaklaşık 50 000 000.Tl para ödeneceğini ayrıca daha 100.000.000.Tl nında ödenmesi gerektiğini bundan 4 yıl önce basına çaıklamasıyla kamuoyuna bildirdii.
  4-RTE nin reklam malzemesi olan stad ne yazıkki yarım yamalak açıldı.Halada natamam ve sadece BURSASPOR-ACEMLER İSTASYONUNDAN STADA KADAR KARİ,YAĞMUR,ÇAMUR İÇİNDE KIŞIN,GÜNEŞE KARŞIDA YANARAK YAZIN STADA GÖTÜRÜLÜYOR.Halbuki İSTASYONUN GÜNEY DUVARI KALDIRILSA VE GİRİŞ-ÇIKIŞ TURNİKELERİ KONSA 97 Metrrelik mesafe kaba malzeme çekilse bu cefakar taraftar çoluk-çocuğu ile bu eziyetten kurtulurdu.
  5-Acemler Trafik BİNASINDAN SONRA mihraplı köprüsüne kadar yolun hala yaya ve araç sürücülerine eziyet çektirdiğini söylemeye gerek varmı.
  6-BURSASPOR KULÜP BAŞKANI BU AÇIKLAMAYAI BOŞU BOŞUNA MI YAPTI.
  KAPACAK için bizim FUTBOL ŞUBEMİZ YOK diyorsunuz amma yasa içerisinde bir spor kulübü de bir şirkette sporcuların lisansına sahip olabilir.Bunun örnekelri hem yurt içi hemde yurt dışında var.
  Sn.ALİNUR Başkan lütfen sadece BELEDİYENİN YAPMASI GEREKEN ALTYAPI,İMAR PLANLARI VE BU ÇERÇEVEDE ŞEHRİN ULAŞIMI İÇİN TRAFİK İLE KOORDİNELİ YOL DÜZENLEMELERİNİ YAPIN.KREŞ AÇMAK,ÇARPIK ŞEHİR VAR VE ŞEHİR İNSANI ÇÜRÜK YAPILARDA OTURUKEN MİLLET BAHÇESİ NEDİR YAHU.
  Vatandaş karnım aç,trafikten stres içinde ömrümüzü geçriyor,trafikte adım başı koyduğunuz lambalrdan evimize saatler sonra ulaşırken milyonları sırf popülist siyaset için harcamak ne ALLAH NEDE KUL KATINDA MAKBUL ASLAAAA OLMAAAZ.

  11
  4
 10. Bursaspor üzerinden siyaset yapmayin diyenler Bursaspor u kullanarak yalan haberler yapıyorlar. Algi yönetiminiz mükemmel fakat kendinizi ve Bursaspor u rezil etmeyin. O kadar profesyonelce hazirlanan bir algı kı daha dakikalar sonra Nilüfer Bel. Acıklama yapıp “tum tesislerimizde Bursaspor maç yapabilir ” vari açıklamalarda bulunuyor. Ne Tesadüf…

  10
  18
  1. @YavuzBursA yorumuna yanıt olarak

   Nilüferde ki stadyumlarda amatör küme maçları oynanmıyor 1.lig nasıl oynanacak muhalefet bunlarda vah ülkemin vah bursamın haline

   4
   8
  2. @YavuzBursA yorumuna yanıt olarak

   Ulan bir kere de körü körüne birseyi savunmayın br vicdanınızı dinleyin be senelerdir gelen başkanları bu adamlar seçmiyormuydu hangi belediye baskaninin desteklediği aday kaybetti bir kere de şehrinizin yaninda olun menfaatinizin değil

   8
   3
 11. adam gibi yapsaydın stadı 2015 den buyana gelir elde ederdik eski stadda en azından 3-5 gelir geliyordu sanki stadı bitirdi kime kiralıycaklar dükkanları

  8
  2
 12. Kendini Bursasporlu sanan kara cahiller büyükşehir belediyesinin futbol takımı yok ayrıca olsa bile burak kapacak ı bal.liginde oynayan takıma mı isteyecekler biraz mantiķ yürütün. Alinur Aktaş haklı. Oylarımız akpye . Bursaspor için vatan satılmaz.

  7
  14
 13. Yeter artık verin BURSASPOR umuzu bize. İstanbul belediye spor ellerinden gitti. Ankara Belediye spor ellerinden gitti. Bursaspor a çökmeye çalışıyorlar. Yedirmeyiz BURSASPOR umuzu size. Ne gerekiyorsa yaparız. Önce stadyumdan çekilmeliyiz. İçinde Timsah olmayam stadyumu alsınlar başlarına çalsınlar. Sonrada bir tane maça giremesinler girerlerse yuhlansınlar. Bursaspor atkısı takıp OY isteyemesinler kürsülerde. Biz BURSASPOR umuzu kaldırımdada destekleriz.

  6
  3
 14. Şu üstüne çöktüğünüz otoparkı,yerine moloz dökme alanı vereceğiz demiştin.onu da anlatsana çok heyecanlı oluyo..

  6
  3
   1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

    Muhalefet olmak için….küfür ettikleri ali ayı bile savunacaklar bu dengesizler….bu muhalefet zihniyetiyle siyaseti sporada soktunuzya…helal olsun anlamadan hatta okuduğunu yorumlayamayandan taraftarda olmaz bursasporluda olmaz

 15. Konu kapanmıştır.birakin bu oy.moy işlerini kendi işini kendin yapicaksin arkadaşım başkası gelince sanki gümüş tepside hediyeler sunacak yav he .

  3
  3
 16. Tff nin sitesine gir bak bakalim Bursanim belediye takimi varmi yokmu. Maksak buragi orda oynatmak degil o takim uzerinden kapacagi satip indiragandi yapmak . çomarkopter seni

  2
  5
  1. @Tff yorumuna yanıt olarak

   Yorma kardeş kendini salak dolu burası anlamıyorlar. Bir tane bursasporum uz var üzerine türlü oyunlar tezgahlar kurmuşlar. Ama emin başkan ve bizler yedirmeyiz. Gün birlik vakti en büyük Bursaspor.

 17. Bursaspor’u Siyasete Karıştırmayın Diyen Ne Kadar insan Varsa Şu Sitede Alayı Dibine Kadar Siyaset Yapıyor Önce Bu Parazitlerin Temizlenmesi Lazım Ki Hakkı Bulalım Yoksa Burada Pusuda Bekleyip Yanlış Yapılması iCin Ellerini Ovuşturan Bir Sürü Kendini Bursasporlu Olarak Adlandıran Ama Beş Para Etmez insan Artıkları Var Siyasetinizi Seçim Zamanı Geldiğinde Oyunuzu Kullanarak Yapın Burada Yer İşgal Etmeyin…

  2
  1
 18. Çevir kazı yanmasın gizli yapılan işlerden biri ortaya çıkınca re,il oldular başkana helal.olsun her dediği doğru bunlar asla bursalı bursasporlu olamaz yıldırim belediye başkanida aynı akp belediyedede çöktü buda kanıtı en pahali ulaşım bizde halkta tık yok koyun gibi

 19. yeni yeni uyanmalar başlamış, bakalım ne zaman yataktan kalkılacak. Futbol’da siyaset olmaz diye diye Yazıcı yönetiminden sonra dilinde tüy bitmiş birisiyim. Geçen sene Giresun’un borçlarını silerek şampiyon yapan siyasilerin Bursaspor ile olan hesaplaşması devam etmektedir. Sadece Bursa’nın değil her şehrin, her takımın parti ayırt etmeksizin siyaseti spordan uzaklaştırması en kritik konudur. Bir yandan da Bursa’yı garanti gören siyasiler şapkalarını önüne koyarak durumun çok değiştiğini görerek Bursaspor markasından uzak durarak köstek olmayı bırakmalıdır. Aksi taktirde bu yıl 50% kapasite ile stadları dolduran insanların ağzında ki marşlara konu olacak parti, konu olacak şahıslar bellidir. Recep Altepe-Recep Bölükbaşı günleri hala aklımızda, bu taraftar bir uyanırsa sonu sizler için siyasi açıdan hiç iyi olmayacak. Unutmayın ki egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu