Büyüklüğümüze yakışır hamleler yapın

Bursaspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç son günlerde yaşanan sıkıntılar ile ilgili bir açıklama yaptı.

İdris Sevinç‘in açıklaması şöyle: Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu olarak camianın içinde bulunduğu süreci dikkatle takip etmekteyiz. Gerek sportif gerek idari konularda yaşanan sıkıntılar son derece üzüntüye neden olmaktadır.

Geçtiğimiz sezon mayıs ayında yaşanan travmanın etkilerinin henüz atlatılmadığı gerçeğiyle kulübümüzün başkan ve yönetim kurulunun kritik haftalara girilirken gereken müdahaleleri yapmasını bekliyoruz. Bursaspor’un büyüklüğüne yakışır hamleler zaman kaybetmeden yapılmalıdır ve futbol takımımız yeniden sevenlerini mutlu eder seviyeye ulaşmalıdır. Ekonomik açıdan yaşanan sıkıntıları görmekte ve bu konuda gösterilen çabayı da takdir etmekteyiz. Bu büyük yükün sorumluluğunu taşımak her geçen gün daha da zorlaşmaktadır. Bununla beraber sportif bir türlü sportif ve idari istikrarın sağlanmaması endişe vericidir. Bursasporluların beklentisi en  kısa sürede futbol takımımızda yaşanan sorunların çözülmesi, puan sıralamasında güvenli noktaya ulaşmak ve huzur ortamının yeniden sağlanmasıdır.

Bursaspor büyük bir camiadır ve kenetlendiğinde neleri başarabileceğini defalarca kez göstermiştir. İnancımız odur ki mevcut sıkıntılı günlerde de camianın tüm paydaşları peşinden gidilecek bir ışık gördüğünde birliktelik konusunda gereken özveriyi göstermeye hazırdır. Cesur ve kararlı bir şekilde Bursaspor’un geleceği açısından bir “acil eylem planı” ihtiyacı çok net bir şekilde ortadadır. Divan Başkanlık Kurulu olarak her zaman olduğu gibi kulüp menfaatlerini gözetmeye devam edeceğimizi, bu zorlu süreçte atılacak adımları ivedilikle beklediğimizi kamuoyunun dikkatine sunarız.

Saygılarımla

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Adına
Başkan İdris Sevinç

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Nasıl bir katkınız oldu Sayın Divan bu kulübe, siz de bir katkı sunun da maddi olarak bizde bi görelim, takdir edelim.

  18
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   İşleri güçleri geyik. Hepsi sşyasi sözler, beylik laflar. Dostlar alışverişte görsün. Sonuçta Sow hâlâ düz koşu yapıyor. Sinan BAkış atarsa 3 puan alıcaz. Gerçek bu.

 2. Bizde bir atasözü var.Dinime küfreden müslüman olsa diye.Divanlar bir nevi denetim mekanizması gören organlardır.Siz kendi görevinizi layıkıyla yerine mi getirdiniz de yönetime laf söylüyorsunuz Sayın Sevinç.Yonetim yok onda hem fikiriz ancak şu günlerde yönetimi eleştirecek son mercimek divandir.Siz önce iğneyi kendimize batirin sonra yönetime laf edersiniz.Gelmisler bir de olmayan yönetime laf ediyorlar.Bence siz “Bursaspor’un büyüklüğüne yakışır” şekilde hareket ederek müdahil olmayın.Zira bu şekilde negatif ve ültimatomik demeçler vererek,zaten karışık olan camiayı daha fazla karıştırmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.

  9
  1
 3. Divanmış. Peh… Sırf egolarınızı tatmin için o koltuklarda oturuyorsunuz. Öyle olmasaydı Köristan ve Bölükbaşı dönemlerinde kulüp soyulup soğana çevrilirken sizi birazcık sorumluluk alırken görürüdük

 4. Divan Kurulu ne iş yapar. Veya şöyle sorayım divan kurulu nasıl çalışmalı.Sayın başkan lütfen cevap.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu