Büyük zafer kutlu olsun

Bursasporluyuz ailesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 100. yılını büyük bir gururla kutluyoruz.

30 Ağustos Zafer Bayramımızın 100. yılında Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere vatanları uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, tüm Milletimizin Zafer Bayramını kutluyoruz.

#30AğustosZaferBayramı

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İlelebet payidar kalacaksın. ALLAH razı olsun. Başta MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve silah arkadaşlarından ve tüm şehitlerimizden ALLAH RAZI OLSUN. Yaşasın TÜRKİYE CUMHURİYETİ.

  18
  5
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Atatürk Kısa Hayatına Çok Şey Sığdıran Benzersiz Efsane Komutan Öğretmen Diplomat Devlet Adamı Ölümünden Neredeyse 84 Sene Geçmesine Rağmen Hala Türkiye’nin Üzerindeki Etkisi Çok Büyük Birde Düşünürseniz 1938’de Türkiye’nin Nüfusu 16 Milyon Civarındaydı! Şimdi 85 Milyon Türkiye’li Üzerinde Ve Bu İnsanların 95% Onu Hiç Görmedi Bile Ve Bunun Devam Etmesinde En Büyük Etken’de Şu Anki Başkan Ve Cumhuriyetin Neredeyse 100 Senesinin 25% Yönetip Atatürk’ün Korunmasına Çok Dikkat Ettiler Sahte Atatürkçüler Kabul Etmeselerde.

   5
   1
 2. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
  30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.
  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
  ULU ÖNDER.
  MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARINA MİNNET DOLU TEŞEKKÜRLERİMİZLE.
  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
  O GÜNLERDE BUNDAN TAM YÜZ SENE EVVEL TEMELLERİNİ ATTIĞINIZ BU YÜCE VATANI, GÜZEL CUMHURİYETİ BİZLER İLELEBET YAŞATACAĞIZ.
  RAHAT UYUYUN.
  RUHUNUZ ŞAD OLSUN.
  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
  YÜCE TÜRK ULUSU ADINA HER BİRİNİZE,TÜM ŞEHİTLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER, SAYGILAR.
  İYİKİ VARDINIZ.
  BU GÜZEL VATAN HEP OLACAK.
  BİNYETMİŞBİR MALAZGİRT BAŞLANGIÇ.
  GELECEK SONSUZ.
  BU BAYRAK İNMEYECEK.
  EZANLAR SUSMAYACAK.
  BU ÜLKENİN EBEDÎ BEKÇİLERİYİZ.
  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  5
  1
 3. Bizi düştüğümüz yerden ancak Erkan Körüstan kaldırabilir. Teknik direktörlüğede Osman Özköylü getirilmeli. Senelerdir diyorum dilimde tüy bitti. Size recepler mestanlar selimler çorbacılar müstahak.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu