Büyük pazarlık !

Dünyanın dört bir yanında transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da önceki gün Volkan Şen ismi bir kez daha gündeme gelmişti.

Sürpriz bir şekilde transferde rotayı yurt içine çeviren Sarı-Kırmızılılar, yıldız futbolcu için Bursaspor’a 4 milyon Euro teklif etti. Ancak Başkan İbrahim Yazıcı, 5 milyon Euro’da ısrar etti. Yapılan ilk görüşmenin ardından Galatasaray yönetimi, yeni bir teklife hazırlanıyor.

Sarı-Kırmızılılar, 4 milyon Euro’nun yanı sıra, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in belirleyeceği oyuncu listesinden Bursaspor’un istediği bir ismi, Yeşil-Beyazlılar’a bedelsiz vermeyi önerecek. Ertuğrul Sağlam’ın, Volkan’ın ayrılmasına onay verdiği öğrenilirken, kıran kırana devam eden pazarlıkların önümüzdeki günlerde sonuçlanması bekleniyor. Galatasaray, Volkan’la prensipte anlaşmaya vardı. Bu nedenle, Bursaspor ikna edilir edilmez, yıldız futbolcuyla sözleşme imzalanacağı belirtildi.

 

Sporx

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu