Büyük ihmal

İbrahim Yazıcı'nın henüz görev dağılımı yapmaması önemli bir tehlike doğurdu. Yeşil Beyazlı kulüpte görev alan A takım ve altyapı antrenörleri ile sağlık ekiplerinin tamamı 31 Mayıs itibariyle kağıt üstünde serbest kaldı.

 

Bursaspor'da genel kurulun üzerinden tam 11 gün geçti. İbrahim Yazıcı altıncı kez başkanlık koltuğuna otururken, mazbatasını almasına rağmen yeni yönetiminde henüz görev dağılımı yapmadı. Edinilen bilgiler yönetim kurulundaki üyelerin hangi görevi alacakları konusunda büyük merak içinde oldukları yönünde. Genel Kurul salonunda başkanın sağ ve sol yanında oturan Recep Bölükbaşı'nın ikinci başkan, İlhan Uslu'nun da genel sekreter olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Yeni dönemde Selçuk Eren'in basın sözcüsü, Erkan Kamat'ın ise futbol şube sorumlusu olması büyük bir olasılık. Görev dağılımını kağıt üstünde planlayan ancak bunu henüz arkadaşlarıyla paylaşmayan İbrahim Yazıcı'nın bu hafta Bursa'ya gelerek gerekli bilgilendirmeleri yapacağı belirtiliyor. 27 KİŞİ SERBEST KALDI Yazıcı yönetiminin henüz görev dağılımı yapmaması, beraberinde de önemli sıkıntıları getirdi. Yeşil Beyazlı kulüp personeli henüz imza sirküleri oluşmadığından resmi bir girişimde bulunamıyor. Bu durum transfere yansırken, sözleşmesi biten teknik adam ve oyuncular arasında da ciddi bir tehlike oluşturdu. TFF verilerine göre Bursaspor'da 31 Mayıs 2012 itibariyle aralarında prensipte mukavelesi uzatılan kaptan Ömer Erdoğan'ın da yer aldığı toplam 27 kişinin sözleşmesi sona erdi. Bu tarihten itibaren yasal olarak serbest kalanlar arasında Ertuğrul Sağlam'ın teknik ekibinin tamamı, A Takım doktor, fizyoterapist ve masörleri ile Vakıfköy'deki tüm antrenörler yer alıyor. Bu isimlerin başka bir kulüple sözleşme imzalama olasılığı çok düşük bir ihtimal olarak görünse de profesyonel anlamda yapılan bu hatanın doğuracağı tehlikenin boyutları tahmin bile edilemiyor. 31 MAYIS 2012’DE SERBEST KALANLAR ADI GÖREVİ Birol Berkem Profesyonel Takım Antrenörü Ersel Uzgur Profesyonel Takım Antrenörü Mutlu Topçu Profesyonel Takım Antrenörü Ömer Erdoğan A Takım futbolcusu Ahmet Kuzaltı Kaleci Antrenörü Recep Atılgan Kaleci Antrenörü Öztürk Tanrıbilir Kaleci Antrenörü Faruk Korkmaz Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu Harun Şen A2 Ligi Teknik Sorumlusu Erdem Yılmazer A2 Ligi Antrenörü Özhan Pulat A2 Ligi Antrenörü Ali Aköz U18 Teknik Sorumlusu Cemal Ayyıldız U18 Antrenörü Musa Öztürk U17 Teknik Sorumlusu Ayvaz Öztürk U16 Teknik Sorumlusu Yılmaz Burul U15 Teknik Sorumlusu Mesut Aldanmaz U14 Teknik Sorumlusu Fazlı Tan U13 Teknik Sorumlusu Müjdat Enginsu Doktor Şafak Selimoğlu Doktor Recep Lokmaoğlu Fizyoterapist Erol Korkmaz Masör Harun Dobruca Masör Fehamettin Kaya Masör Levent Adalı Masör Aykan Kaya Masör Esin Şeker Beslenme uzmanı

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu