Büyük bir camiaya geldim

Pehlivan, yaptığı açıklamada, büyük bir camiaya geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Yeşil-beyazlı ekibin Gaziantepspor’dan renklerine kattığı 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Yasin Pehlivan, sabah saatlerinde Acıbadem Hastanesi’ne gelerek bir dizi sağlık kontrolünden geçti. Genç oyuncu ortopedi, kardiyoloji, kan tahlili, efor, dahiliye, göz, diş ve akciğer testlerine tabi tutuldu. Yapılan kontrollerde Yasin Pehlivan’ın sağlık sorununa rastlanamadı.

 

Büyük bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu dile getiren Pehlivan, “Öncelikle başkanımız ve Hikmet hocam olmak üzere transferde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur” dedi.

Sakatlığı ile ilgili de bilgi veren genç oyuncu, ”3 ay önce kalçamdan ameliyat olmuştum. Şu an hiçbir sıkıntım yok. Ameliyattan sonra 2 ay hiçbir şey yok. Son iki aydır koşulara ve toplara vurmaya başladım. Hiçbir sıkıntı yok” diye konuştu.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu