BURULAŞ’tan Bursaspor açıklaması!

Bursa'da otobüslerden Bursaspor atkı ve bayraklarının kaldırılmasının istendiğine dair sosyal medyada yayılan haberlere BURULAŞ'tan açıklama geldi.

BURULAŞ tarafından yapılan açıklama şöyle: “Sosyal medya kanallarında bir süredir Burulaş‘ın sürücülere Bursaspor atkı ve bayrakları yüzünden ihtarda bulunduğu, ceza keseceği gibi asılsız ve gerçeği yansıtmayan haberlelerin yer aldığını üzüntüyle gözlüyoruz. Bursaspor‘a Budo markası ile göğüs sponsoru olmuş Burulaş‘ın sürücülerine dönük böyle bir uygulamasının ve uyarısının olmadığının altını önemle çizmek isteriz.

Burulaş gerek kendi ve gerekse alt yüklenici ile taşımacılık yaptırdığı tüm toplu taşıma araçlarında sözleşmede çeşitli aksesuar olarak geçen; renkli iç aydınlatma, biblo, sallanan süsler, radyo veya özel ses sistemi, iç görüş kamerası, havalı korna, modifiye egzost, vites topuzu gibi aksesuarlara kısıtlama getirmektedir. Bunun dışındaki iddiaların gerçek dışı olduğunu önemle hatırlatır anlayış ve desteği için tüm kamuoyuna ve paydaşlarımıza teşekkür ederiz.”

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bizim isteğimiz Alinur Aktaş’ın herhangi bir maç günü stadyuma metroyla gelip gitmedir. Başka bir arzumuz yok

  105
  8
  1. @KAYA63 yorumuna yanıt olarak

   Hayatta gelmez maça.Herif 8 Taş ve Trabzon taraftarı be ya. Sakalına tükürdümün İnegöllüsü. HAvuzun etrafında dönmüşgelmiş Bursa’ya.

   4
   2
   1. @Sefer yorumuna yanıt olarak

    Hem BJK lı, hem TS lu ailesi muhtemelen Bursa kökenli değil, bu yüzden böyledir. Ama Bursalı onu yine seçti, Bursa bunu hep yapıyor. Vaktiyle Onur Öymen’i CHP den, Bülent Arınç’ı AKP den milletvekili seçtikleri gibi.
    Rahmetli Adnan Menderes doğru söylemiş. Bursa’dan odunu aday göstersem seçerler. İşte Bursa bu yüzden sevilmiyor.

  2. @KAYA63 yorumuna yanıt olarak

   bızım derdımız bu adamlar neden bahsedıyolar budoymus beledıye otobusuymus kaybolun gıdın sozum sana degıldır kaya63 kardes sozum baslıgadır

   1. @a.s yorumuna yanıt olarak

    ben her maça geliyorum kardeş sen merak etme kafanı da yorma 1997 den beri hem de. inanmazsan mail adresini yaz kombine bilet vs göndereyim. Benim sitemim stadyumun yerine, ismine anladın mı

    4
    2
    1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

     Onu göremez, çünkü gözü terazinin ibresinde değil kefesinde kim oturuyor da.
     Siyasi fanatizm, işte böyle bir şey. Adama bu kulübün her görüşten taraftarı olabileceği gerçeğini bile unutturur.
     Valla bunlar aynı kulüp çatısı altında hoş şeyler değil ama, yapacak bir şey yok. karşılıklı hoş görü ve tahammül şarttır diye düşünüyorum…

  3. @KAYA63 yorumuna yanıt olarak

   yeni jenerasyona komik gelebilir ama Atatürk stadı maraton tribünü kapılarına geceden kuyruğa girdiğim günleri hatırlıyorum.
   en küçük bir yağmur, çamur, kar, kış, soğuk sıcak diye bir şikayetimiz olmaz, hiç bir pişmanlık duymazdık. biliyorduk ki kimse bizi oraya kulağımızdan tutup zorla götürmüyordu, bütün o çileleri bilerek ve isteyerek çekerdik. çünkü taraftarlık bizim için bir gönül işiydi.
   hey gidi günler hey. nerelerden nerelere geldik.
   arkadaşın bu yorumu neden bu durumlardayızın bir cevabı aslında…

   15
 2. Valla yalan hem Bursapor bayrak ve timsah resimlerinin hemde Türk bayraklarının hepsini söktürüyorlar ben bunu özel halk otobüsü sahibi olarak söylüyorum aksini idda eden varsa ispatlamaya hazırım

  78
  15
  1. @COBRA 1688 yorumuna yanıt olarak

   Filipinler de bir şehirde “” dedikodu “” yasaklanmış, darısı bursamızın başına.
   Neleri konuşuyor, neleri konuşuyoruz!
   Valla insanın yazası gelmiyor.

  2. @COBRA 1688 yorumuna yanıt olarak

   bizi el birligi ile bitirdiler farkindamisiniz koca takimi alt ettiler kime ne zarari vardi bursasporumuzun bunu yapanlar bide bu sehrin insanlari yaziklar olsun, istanbul sevdali icimizdeki irlandalilar

   1. @a.s yorumuna yanıt olarak

    Bu bayrakları söktüren Burulaşın kurcusu kim? Akp li Altepe değil mi kardeşim ne Chp sinden bahsediyosun. Sen boşver fazla kafanı yorma, a haber seyretmeye devam et.

 3. Yapılan ulaşım zamlara gelecek olan tepkileri saptırma politikasıdır güzel renktaşlarım…başka bir şey değil…Bursa’da Bursasporlu olmak Müslüman olmak gibi bir şey…

  4
  1
 4. Hıc kimse burda tras yapmasin adam secildi demekki millet mutlu sizde mutlu olun seve seve mutlu olmak iyi yoksa ????

  2
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu