BURSİAD’tan Bursaspor’a ziyaret

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden BURSİAD'ın ziyaretini paylaştı.

Bursasporlu Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Enes Can Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yunus Tan, Kıvanç Cakalıoğlu, Abdülkerim Demir, Mahmut Kemal Bilgin, Burakhan Kutlucan, Alihan Barışcı, Emre Şankaya ve Emre Planalı, Yönetim Kurulumuza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Ekip Liderimiz Emin Adanur, Başkanımız Hayrettin Gülgüler ile İdari Asbaşkan ve Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Serhat Akgün hazır bulundu.

Ekip Liderimiz Emin Adanur ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek BURSİAD’a bugüne kadar yaptıkları desteklerden dolayı teşekkür etti.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sizler BURSA lı iş adamlarısınız. Bu şehir hepimizin. BURSASPOR ise göz bebeğimiz. Aşkımız. Desteği inizi bekleriz. OMUZ OMUZA VERİRSEK AŞAMAYACAĞIMIZ DAĞLAR YOK.

  29
  1
 2. Pamuk eller cebe beyler
  Her biriniz 100’er bin tl verseniz
  80-100 arası üyeniz de aynı destegi
  Verse bu şekilde diger sanayi
  Kuruluşlarına da yansır bu destek
  Kulübün kurtuluşu daha çabuk
  Saglanır bu şekilde

 3. Bu işin sonu fos cikacak..bu adam güvenilir değil.. 10 yil önce avm onunde mısır satan adam..sıkıntılı bir durum. 35 dosya var.ne zaman kalkacak ne zaman transfer yapcak

  1
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu