BURSİAD’ın katkısı çoğalıyor

Bursasporlu Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (BURSİAD) 50 bin lira ile başlattığı Bursaspor’a prim kampanyası 283 bin liraya ulaştı.

Bursaspor’un kongre kararı almasın ardından geçen yaşadığı ekonomik sıkıntı üzerine, Altınordu maçı öncesi Bursasporlu Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (BURSİAD) 50 bin lira ile başlattığı prim kampanyası 283 bin liraya ulaştı.

BURSİAD, Altınordu maçı öncesi başlatılan galibiyet primi kampanyasının 283 bin liraya yükseldiğini belirterek, prim verenlerin isim ve miktarlarıyla birlikte açıkladı.

ALİ AY’DAN 50 BİN LİRA

BURSİAD yöneticilerinin verdiği toplam 50 bin liranın yanı sıra Aykut Turan 50 bin, eski Başkan Ali Ay 50 bin, Bursaspor Vakfı 45 bin, Bursaspor eski yöneticisi Hakan Dinçtürk 25 bin, Divan Başkanı Galip Sakder 10 bin lira ile kampanyaya katılan isimler arasında yer aldı.

Prim kampanyasına katılanların listesi şöyle:

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ali ay 50.000 tl koymuş bursaspor diye yırtınan lar hayırdır parmaklarinizda kireçlenme mi var?Beğenmediğimiz ali ay 50.000 tl verebiliyor,hadi yeni başkan adayları görelim sizleride takı töreninde:-)))

  9
  11
   1. @osman yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşlar bursa zaten düşecekti adam çok ugraştı tek kaldı kadrosu hırsızdı kimse para vermedi adama karısını bankalara kefil etmesini bu adamın evi basıldımı ben olsam vermem para Mara biz kendi tarafımızdan görüyoruz onun tarafından bakmak lazımönce Teksas bitmeli bak bursa bsşkan bulamıyor hapçılar keşler herkes orada ne anası ne babası kalıyor başkanların para ver küfür ye aliaydan önceleribaşlattı bu işi Recep bölükbaşıerman torogru o seneler Tv’de açık açık söyledi Bursa’ya kıyım olacak çünkü seyirciden herşehir şikayetçi gittigi yerde olay oluyor ondan sonra (var) kıyımı başladı

 2. Dostlar,Arkadaşlar bizzat gördüğüm çok şeyler var. Ortağım Ali AY Başkanlık döneminde yönetimdeydi. Yaptıkları çalışmaları satamadılar başkaları gibi.bizzat benim ortağım yönetimde olduğu sürece ne gece ne gündüz işine bakabildi.Bursaspor icin 24 saatini samimiyetle ayirdi.Begenilmeyen Başkan Ali AY öncesinden inanılmaz borçları ceplerinden ödediler ama Bursa aşkları, fedakarliklarinin reklamına izin vermez, kaliteli insanlardı.
  Maalesef şehir ve siyaset Başkana sırtını döndü.Destek olmadi.tek başlarına samimiyetle kimseye taviz vermeden,siyasetten arı hizmet için uğraştılar ama maalesef Bursasporu kullanmak isteyen odaklar tıpla tüfekle adamları aşama etti. Bursasporda basarili yönetim olmasına izin vermeyecek kitle yine çevresinde ki nemalanmaya bekleyenlerdir.Bitmezde. kıymet bilmek gerekir özellikle Ali Başkan için çok hakkı yenildi ama Bursaspor aşkı yinede ağır basıyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu