BURSİAD’ın çağrısına destek çıkan olmadı!

Sosyal medyada büyük beğeni alan Bursaspor'un tanıtım klibi ve yeni sezon formalara ilgi, sadece klavyede kaldı.

2022-2023 sezonunda DİADORA ile anlaşan Bursaspor, harika bir kliple yeni sezon formalarını tanıtmıştı.

Sosyal medyada büyük beğeni alan klip ve formalara ilgi sadece klavyede kaldı. Tanıtımın ardından Bursasporlu Sanayici ve İş insanları Derneği (BURSİAD), Bursaspor’un yeni sezon formalarından 1000 adet alarak forma kampanyası başlattıklarını duyurdu.

Dernekten yapılan açıklamada, “BURSİAD ailesi olarak toplamda 1000 adet yeni sezon formamızdan alarak forma kampanyası başlatıyoruz. Camiamızı kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz” ifadeleri yer aldı.

Ancak BURSİAD’ın çağrısının üzerinden 2 gün geçmesine rağmen henüz şehirden hiçbir destek gelmedi.

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Soran olursa büyük Bursaspor camiası dersiniz..!
   Büyük camia isek neden bu liglerde tırmalıyoruz?

   Sen ben yok Bursaspor var!..
   eğer bu doğruysa bu formaları neden kimse almıyor.

   Sen Bursasporsun çıkacaksın 3 atacaksın. 5 atacaksın.
   Bu böyleyse neden üç atmıyoruz, beş atmıyoruz.
   Bizi tutan kim?

   Bu kafayla daha ne kadar?
   Saksıları ne zaman değiştireceğiz?
   Her gün bu kulübün içine ediliyor halâ mı gübre yok?
   Bu şehirde daha önce benzin, mazot vaadı da biz mi içtik?
   Ege denizi bir Yunan gölü değildir.
   Ege denizi Türk gölüde değildir.
   Binaenaleyh ege denizi göl değildir.

   4
   1
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bursiad 1000 forma almış pöh pöh ya biz 5 ögretmen 100 adet alındı koskoca bursiad 1000 tane almış ya bu taraftarlar alay etme bursiad

   5
   4
  3. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular bu şehirde ne kadar çakal ne kadar leşçi var ise Bursaspor un üzerine çökmüş yönetim bunlardan Bursaspor ü temizlemeden şehir gerçek manada destek olmaz kimsede darılmasın ayrıca açık şeffaf dürüstçe yönetimin programı planı olacak bunu şehir ile paylaşacak amigolar ile tirbüncüler ile değil

   5
   2
  4. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Haklilar.. Kim oldugu belirsiz adamlarin hepsini baskan yapin zengin olsunlar bursaspordan sonra parasi olan bursalilar yardim yapmayinca elestirin ne guzel hayat:) Bu taraftar ayni Türkiye deki insanlarin yasadigini yasiyor seçimleriyle kendilerini bitiriyor nokta. Atatürk ü saymayan herifler yüzde 50 oy aldigi yerden birsey beklemek mümkün degil

   5
   6
  5. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Şehrin tamamı Bursaspor düşmanı..!!!
   “Yadigar” diye bi konseptle ortaya çıkıyorsun; buna gülerler..!!
   En büyük yadigar olan Atatürk Stadı’nı gıkını çıkaramadan peşkeş çektirtti bu şehir…!!
   Daha neyine sahip çıkmasını bekliyoruz ki bu şehrin…!!
   Şimdi başlarlar Burkay TFF’desin gel kurtar bizi..!!
   Dilenciyiz; ötesi yok……

   6
   5
  6. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   bi bitmediniz gerçekten şu bilmişliğiniz. Volkan şen hain serdar aziz hain ozan tufan hain ve bir çoğu ama ali aya oy veren emin adanurun arkasında duran düğünlerine çağıran halay çeken taraftar hain değil. Saydığım adamlar para kazandırdı. gittikten sonra naptıysa yaptı. Bursaspora kim fayda sağlıyacaksa gelsin. artık bizim için diriliş sezonu başlamıştır. İsmail hocanın dedği gibi sinekten yağ çıkartacağız. herkesden faydalanacağız. 4 adet yeni forma ön siparişi verdim aileme. sen kaç tane verdin veya burada yorum yapan taraflardan kaç tanesi forma aldı. Forma pahalı denecek sonra en büyük yorumcu olacaksın. bak fenerbahçe kombineleri tüketti 3000 tl en düşük. biz 5 10 liralık bilete para vermeyip beleş girme derdindeyiz. Sonra Özer gelmesin. sen gelmeyeceksin Bursasporun kamburu bu zihniyettir.

   6
   3
  7. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   İnsanlar yıllar boyunca verdikleri paraların başkalarının cebini doldurduğunu gördü ve destek olmuyor bu kadar basit. Niye insanları kötülüyorsun? İnsanların tek düşünceleri, tek sorumlulukları Bursaspor mu?

   7
   2
  8. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Şehir 15 Senedir Destekledi – Ama Gelen Giden Yankesici Ve Haremilere Geçim Kapısı Oldu ,Gelen Transfer Paraları 60 Milyon Avromu Dedi Gazeteler Ozanlar Sercan’lar Volkanlar Enesler Yabancılar vs Satıldı Bunun Yanında Reklam ve TV Paraları Uçtu Gittiği İle Kalmadı Adamlar Birde 1.2 Milyar TL Borca Soktular -Yani Bu Devirde Kulüp 3’cü Lige Düşmüş Hala Destek Vs Kimse Vermez Artık Genel Anlamda Bursaspor’un Yönetim Sistemi Değişmez İse , Eski Yönetimler Yöneticilere Davalar Açılmazsa, Eski Yönetici Borçları Yaptırımla Silinmezse – Çünkü Artık Kimsede İnanç Kalmadı Güven Kalmadı Bu Kulübün Sistemine!

  9. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Şehrin zenginleri hırsızdan.çorbacıdan bıktı kardeşim.Adamlar yıllardır destek verdi ne oldu.Bölükbaşı İbrahim başkana;başkanım beni yönetici yapma kulübe müdür yap maaş alayım diye yalvarıyordu adamı başkan yaptık.Bu adam ve sonrasında gelen çapsızlar dibini sıyırdı.Bu borçla bu kulüp batmıştır.Herkes bu üzücü gerçeği artık kabul etmeli ve hırsızlardan bunun hesabını sormalı!

   46
   2
  10. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   bu şehrin zenginleri düşman değil. her gelen yönetim şehrin zenginlerine gitti destek aldı ama gördülerki verdikleri paralarla BURSASPOR değil bir başkaları zengin oluyor. Neden versinler?
   adam destek topluyor 7 milyon tl bi matavsı getiriyor 17 milyon tl. al sana verilen paralar çöp oldu üstüne 10 milyon tl borçlandın. bu mu düşmanlık?
   lafa gelince mangalda kül bırakmazsınız 300 tl ye forma çıkardılarmı çok pahalı dersiniz. şehrin zenginleri BURSASPORa düşman değil BURSASPOR TARAFTARI düşman!!!
   görcez bakalım kaç bin forma satılacak kaç bin tane bilet satılacak.

   104
   7
   1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

    Bu yoruma güzel cevap veren sizin yazınızı artık sayfanın başına kitleyin sehrin büyükleri bahanesi sıktı artık herşey ortada bu iftiralarla konuları saptırmayın.

 1. Bu adamlar zengin kardeşim aptal değil.Bu borcun ödenecek tarafı kalmadığını farkındalar.Gelen giden yönetici zengin olacak.Çorbacılarla dirsek temasıyla kulübü batıracak.Zenginler ödeyecek.Ne güzel ya,!

 2. 20 senedir tribünde yerini alan biri olarak soruyorum. Amigo diye geçinen selim Enes Cenk ve diğerleri birkez olsun 200 TL verip forma almış mi

  6
  1
 3. Sevgili Bursaspor’lular zaten şehrin ileri gelenleri Bursaspor u cakallara sırtlanlara bırakılmıştı bakın RA kim RB kim AA kim ve bunları seçenler hep yanyana olanlar Cenk Lee Özcanlar Duka lar Aimigo Selim ler kim Mehmet ler kim bir camiadan en tepeden en aşağıya kadar herkesim götürmek için geldi ise bu 12 yılda sıfıra gelmiştir bence yukarıda saydikklarimin hepsi vatan haininden farksizsizdir bu tipler ulkesini de satarlar yok ederler benim asıl uzuldugum hala bu şehirde itibar görmelidir yazık ki ne yazık şu an ki yönetimde hala etraflarinda malesef bu tipleri temizlemez iseler onlara da şehir destek olmaz olsada göstermelik olur malesef

 4. Ben 4 adet ön siparişimi verdim. Huzurluyum gururluyum zor günde Bursasporluğun verdiği duygu inanılmaz güçlü. Şampiyonkende bu duyguyu yaşadımç şimdi en zor zaman dada bu duyguyu yaşuyorum

  5
  1
 5. Önce temlik sırasındakilerden hesap sorun. Destekten gelecek paralar temlik sırasındaki at hırsızlarının ceplerine gitmeyeceği ne malum.

  4
  1
 6. Bıktı artık herkes kampanya ya destek olmaktan forma almaktan çünkü hiçbir ilerleme düzelme yok, küstürüldü.En büyük kampanya Bursaspor u bu hale getirip 1 milyar ı aşkın borca sokanları adliye sarayına gidip gereken başvuruları yapıp hesap sorulmalı ve Bursaspor olarak şehirde bir protesto yürüyüşü düzenlenmeli.Alsana kampanya.

  4
  1
 7. İçin kan ağlayan bir BURSASPOR taraftarı olarak o formadan alacağım.

  YÖNETİME TEKRAR SESLENİYORUM.Bizi soyan ve bizi şu hallere düşüren EŞKİYALRDAN HESAP SORMAZSANIZ SİZDE ONLAR GİBİ ŞAHSIM OLARAK GÖRÜLECEKSİNİZ.

  BANAZ Yönetiminin BURSA VE bursaspor’a yAPACAĞI EN GÜZEL HİZMETeşkiya ve haydutlardan soygunun paralrını geri almak ve bunları yargıda hesap vermeye götürmektir.
  EVET BANAZ BU BEYANATI AKLINA VE KALBİNE DERİNCE YAZ

  4
  1
 8. Kardeşim Görevlendirin 2 kişilik bir ekip Bursa daki belli başlı ciro yapanları ismi duyulmuş firmaları bir liste haline getirsinler Sonra canlı yayın yap o canlı yayın da belediye başkanı da konuk olsun tek tek sorun ”firmaya takılmayın örnek Renault a.ş. yönetimi Bursaspor için ne kadar hibe ne kadar forma lütfen canlı yanına bağlanın ve söyleyin diyeceksin hem hakkın önüne atacaksın hem de az da olsa siyasi baskı olur sonra kim verdi kim vermedi tek tek açıkla taraftarda 40 bin 50 bin kişi ile
  stadyumda eylem yapsın vermeyen firmalar için istemiyoruz sizi bursamızda gibilerde bir nevi zorla haraç keser gibi alacaksın bunlardan kötü reklam baskısı olucak diye korkutacaksın başka türlü kimsenin aklına bile gelmez adam diyor niye durup dururken bağış yapayım bir ben mi enayiyim millet yemiş ben mi insanların yediklerini karşılıcam diyor başka yol yok zorla alacaksın baskı yapacaksın mecbur verecekler.

  3
  4
 9. Herkes bir olup Bursaspor için birşeyler
  Yapsa zaten 100 bin forma satilir
  Bu da rakam olarak 20 milyon tl demek
  Maliyeti düşersek %50 kulübe kalsa
  10 milyon tl keş para bu takimi kurmaya
  Bu lig için yeterli bir kaynak bence😉

  2
  2
 10. öreniyoruz bu şehirde bursasporu ne kadar sevildini atıyoruz salamalı klaviye bilmem neleri diye her saman o meşur satırları aktaracam yaşayarak örenin nekadar sevildini bu klübün hic bir şey yapmayın bu şehre futbol fazla seyretmeyin olur biter olanlar oldu zaten

  2
  1
 11. Hep zenginlere sallayın. Ama siz 1 forma bile almayın, sonra geçin klavye başına, en büyük Brsasporlu sizsiniz amk. Özdilek hain, Tofaş hain, Reno hain, Volkan Şen Hain, Sercan hain. Ahh ulan bee.

  2
  2
 12. Taşıma su ile değirmen dönmez.yardim kampanyası bu kaçıncı kampanya.adam vermiş boşa gitmiş.vermis gene bir şey olmamış.vermis başkaları har vurup savunmuş.insanin inancı ve güveni kalmayınca neden para versin.isadamlari sokakta mı buluyor parayı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu