BURSİAD, Bursaspor’un tüm deplasmanlarının…

Bursasporlu Sanayici ve İş Adamları Derneği, yeni sezonda Bursaspor'un tüm deplasman maçlarının sponsorluğunu yapacaklarını açıkladı.

Bursasporlu Sanayici ve İş Adamları Derneği (BURSİAD), yeni sezonda Bursaspor’un tüm deplasman maçlarının sponsorluğunu yapacaklarını açıkladı.

Yazılı bir açıklamada bulunan BURSİAD,  “Daha önce söz verdiğimiz gibi bu sezonki tüm deplasman maçlarının sponsorluğunu yapacağımızı duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Her şey Bursa ve Bursasporumuz için… Ayağa Kalk Bursa demenin ŞimdiTamZamanı” şeklinde açıklamada bulundu.

BURSİAD Başkanı Enes Can Demir, daha öncesi açıklamasında, Bursaspor’un futbolcu satmadan transfer tahtasını açması halinde tüm deplasman maçlarına sponsor olacaklarını vurgulamıştı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Destek olanlardan Allah razı olsun.
  Sn. Serdar Acarhoroz hiç bir futbulcu satılmadan transfer tahtası açılırsa, anlaşmış olduğun 2 futbolcuyu hediye edecektin..? Ses seda yok, destek te yok?
  “Sözler tutulmak için verilir, yutulmak için değil…”

  99
  1
  1. @Make16 yorumuna yanıt olarak

   SEVGİLİ BÜYÜK BURSASPOR CAMİASİ !!!
   Biz de az çok demeden, elimizden geldiğince destek verelim ! En azından bir paket sigara parası 16 TL
   #baskaBURSASPORyok

   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Sayın Alinur Aktaş ! Büyük BURSASPOR CAMİASİ sizden de destek bekliyor ! Gözlerimiz yollarda kaldi !
    Mesela su faturalarına Bursaspor’ a bağış adı altında yardımlar eklenebilir ve buna kimse hayir demez !
    !!! Başka BURSASPOR YOK !!!

  2. @Make16 yorumuna yanıt olarak

   Herhangibir dolandırıcının verdiği sözü tuttuğu ne zaman görülmüş,adı üstünde dolandırıcı.o sözleri söyleyerek kandırır insanları ama vaad ettiğini hiçbir zaman tutmaz.

 2. Helal olsun Bursiad. Örneksiniz. Diğer söz verenlere ve şehrin dinamiklerine önder oldunuz. Sağolun, varolun, tuttuğunuz altın, takımımızın vurduğu gol olsun.

 3. Süperlig dışındaki liglerin bu tarz deplasman yani uçak + konaklama giderlerinin tff tarafından karşılandığını biliyorum…1.lig takımlarının az da olsa yayın geliri olduğu için bu dediğim 1.ligi kapsamıyorda olabilir tabi…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu