Bursa’yı ikiye böldü

Brezilyalı oyuncunun ismi gündeme bomba gibi düştü. Yeşil beyazlı taraftarlar 35 yaşındaki yıldız için farklı görüşler belirtirken, menajer Metin Korkmaz, transferin gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi. 

Bursaspor'da Ronaldinho gündemin 1 numaralı maddesi oldu. Recep Bölükbaşı'nın Timsah Arena'ya dünyaca ünlü bir yıldızla girmek istediklerini ve bu futbolcunun Ronoldinho olduğunu açıklamasının ardından Bursa adeta ikiye bölündü. Yeşil beyazlı taraftalar sosyal medyadan Brezilyalı yıldız için farklı görüşler belirtirken, Teknik Direktör Şenol Güneş'in ilerleyen günlerde düzenleyeceği basın toplantısında bu konuda neler söyleyeceği merak ediliyor. 

 

KORKMAZ IŞIK YAKTI

Bu arada Ronaldinho transferinde başrol oynayan menajer Metin Korkmaz, ilerleyen günlerde bu konuda somut adımlar atılabileceğini söyledi. Korkmaz 'Ronaldinho bir dünya yıldızı. Abisiyle temasa geçtik. Daha önce Beşiktaş kendisine ciddi rakamlar önermiş fakat Türkiye'ye gelmek istemediği için kabul etmemişti. Bu kez Türkiye'ye gelmeye oldukça sıcak bakıyor. Bursaspor'u anlattık onlara. Rakam konusunda çok sıkıntı yaşanacağını zannetmiyorum' diye konuştu. 

    Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu