Bursa’yı bayram yerine çevireceğiz!

Yarın akşam oynanacak maç için Glasgow'a gidemeyen Bursaspor taraftarları, takımlarının galip gelmesi halinde Şampiyonlar Ligi'nde alınacak ilk 3 puanı sokaklara dökülerek kutlamaya hazırlanıyor.

Teksas'ın tribün lideri Selim Kurtulan, takımlarını desteklemek amacıyla Glasgow'a gidemedikleri için üzgün olduklarını söyledi.

 

Bursaspor'un kazanması için dua edeceklerini belirten Selim Kurtulan, başarılı olmalarının düşük bir ihtimal olduğunu kaydetti. Takımın sezon başında Şampiyonlar Ligi düşünülerek kurulmadığını vurgulayan Teksas lideri, "Takıma en az 4-5 çok kaliteli isim alınmalıydı." dedi.

 

Kurtulan buna rağmen, Spor Toto Süper Ligi'nde 6 maçta elde edilen başarının Şampiyonlar Ligi'nde de gösterilmesini umduklarını dile getirdi. Yarın akşam oynanacak maçta, Bursaspor'un cesur oynaması durumunda mutlu sona ulaşabileceklerini vurgulayan Kurtulan, şöyle konuştu:

 

"İnşallah yarın kazanırız. Çok zor biliyoruz. İlk kez bir Şampiyonlar Ligi deplasmanına çıkıyoruz. Çok zor bir deplasman. İlk üç puanımızı almayı çok istiyoruz. Takımımızın bunu başarması halinde biz de Bursa'da sokaklara dökülerek kutlama yapacağız elbette."

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu